ارسال به دیگران پرینت

آزمون استخدامی | آزمون استخدامی آموزش و پرورش

تدارک یک برنامه استخدامی متفاوت و اثرگذار در راه است! | آزمون استخدامی آموزش و پرورش

رضا مراد صحرایی در خصوص آزمون استخدامی معلمان پرورشی و مراقبین سلامت گفت: هنوز جذب ۲۵ هزار نفر از طریق آزمون استخدامی به ما ابلاغ نشده است. امیدوارم که به زودی جذب ۲۵ هزار نفر به ما ابلاغ شود. این آزمون استخدامی در چند ماه آینده برگزار شود.

تدارک یک برنامه استخدامی متفاوت و اثرگذار در راه است! | آزمون استخدامی آموزش و پرورش

آزمون استخدامی آموزش و پرورش

رضا مراد صحرایی در خصوص آزمون استخدامی معلمان پرورشی و مراقبین سلامت گفت: هنوز جذب ۲۵ هزار نفر از طریق آزمون استخدامی به ما ابلاغ نشده است. امیدوارم که به زودی جذب ۲۵ هزار نفر به ما ابلاغ شود.این آزمون استخدامی در چند ماه آینده برگزار شود.

 وزیر آموزش و پرورش گفت:استخدام ۲۵ هزار نیرو هنوز به ما ابلاغ نشده است.

وزیر آموزش و پرورش از طراحی یک آزمون ویژه خبر داد و گفت: سازمان اداری و استخدامی و وزارت آموزش و پرورش با هم در حال تدارک یک برنامه استخدامی متفاوت و اثرگذار است.

نتیجه نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام شد

صحرایی تاکید کرد: همکاری می‌خواهیم که هم کار تربیت بدنی و سلامتی را انجام می‌دهد و هم کار امور تربیتی و مشاوره را پیگیری کند.

وزیر آموزش و پرورش افزود: تدارک این برنامه نیازمند همفکری و جلسات تخصصی دارد که در حال انجام رایزنی آن با سازمان اداری استخدامی هستیم.

صحرایی خاطر نشان کرد: پیشنهاد اولیه این است که یک معلم هر دو کار، تربیت بدنی و امور پرورشی را انجام دهد؛ اما این موضوع هنوز جمع‌بندی نشده است و ان‌شاالله پس از جمع بندی در کارگروه مشترک ما و سازمان اداری و استخدامی رسماً اعلام می‌شود.

صحرایی افزود: تمام تلاش ما این است که این آزمون در چند ماه آینده برگزار شود.
منبع : مهر
به این خبر امتیاز دهید:
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه