ارسال به دیگران پرینت

تلگرام | آپدیت جدید تلگرام

قابلیت های جدید و کاربردی تلگرام | تعیین عکس پروفایل برای مخاطبان بدون پروفایل!

نسخه‌ی جدید پیام‌رسان محبوب تلگرام امکان مخفی‌کردن اعضای گروه‌ها و حذف خودکار حافظه‌ی کش را در اختیار کاربران قرار خواهد داد.

قابلیت های جدید و کاربردی تلگرام | تعیین عکس پروفایل برای مخاطبان بدون پروفایل!

آپدیت جدید تلگرام

 نسخه‌ی جدید پیام رسان تلگرام امکان مخفی‌کردن اعضای گروه‌ها و حذف خودکار حافظه‌ی کش را دراختیار کاربران قرار خواهد داد.

نسخه‌ی بعدی تلگرام احتمالاً با قابلیت‌های جدیدی همراه خواهد بود. طبق گزارش کانال Durov's Code به‌روزرسانی آزمایشی ۹٫۳ این برنامه با شناسه‌ی ساخت ۳۰۰۲۹ برای اندروید، نشان‌دهنده‌ی اضافه‌شدن ویژگی‌های جدید به این پیام‌رسان است.

استفاده از گوگل و تلگرام در یکجا ! | افزوده شدن قابلیت جستجو در تلگرام + آموزش

قابلیت مخفی کردن اعضای گروه تلگرام

یکی از قابلیت‌های مهمی که انتظار داریم به نسخه‌ی بعدی تلگرام افزوده شود، امکان مخفی‌کردن اعضای گروه (گروه‌های دارای بالای ۱۰۰ عضو) است و این یعنی فقط مدیران قادر به مشاهده‌ی فهرست اعضا خواهند بود.

امکانات جدید و کاربردی نسخه جدید تلگرام

در بخش Data and storage، گزینه‌ای برای پاک‌کردن خودکار حافظه‌ی کش چت‌های شخصی، گروه‌ها و کانال‌ها به‌طور جداگانه و همچنین امکان افزودن چت‌ها و کانال‌ها به فهرست استثناها وجود خواهد داشت تا کش آن‌ها پاک نشود.

10 ترفند جالب و کاربردی از تلگرام که نمیدانستید+ تصویر

به‌روزرسانی آزمایشی تلگرام همچنین قابلیت قراردادن آواتار جداگانه را برای کسانی که اجازه‌ی دیدن آواتار اصلی را ندارند ارائه می‌دهد. علاوه‌براین، امکان آپلود آواتار برای مخاطبان موردنظر یا آواتار موقت برای مخاطبان بدون‌ آواتار فراهم خواهد شد.

قابلیت تعیین عکس پروفایل برای مخاطبان بدون نمایه در تلگرام

ویرایشگر رسانه‌ی تلگرام نیز در نسخه‌های بعدی آن به‌روزرسانی خواهد شد و ویژگی‌هایی مثل امکان ایجاد اسپویلر برای عکس‌ها و فیلم‌ها دردسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

امکانات جدید و کاربردی نسخه جدید تلگرام

علاوه‌براین، امکان ارسال عکس‌های فشرده‌نشده به دسکتاپ تلگرام با ابعاد ۲۵۶۰ پیکسل و بزرگ‌تر فعال خواهد شد. درحال‌حاضر فقط امکان ارسال تصاویری با ابعاد ۱۲۸۰ پیکسل در نسخه‌ی دسکتاپ این پیام‌رسان وجود دارد.

منبع: زومیت
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی