ارسال به دیگران پرینت

قتل | قتل مرد غریبه | قتل به دلیل خیانت

مرد غریبه به دلیل خیانت در راه پله ها به قتل رسید

مرد غریبه به دلیل خیانت در راه پله به قتل رسید

مرد غریبه به دلیل خیانت در راه پله ها به قتل رسید

مرد غریبه به دلیل خیانت در راه پله به قتل رسید

ادامه تحقیقات به دستور محمد عنبری، بازپرس شعبه یکم دادسرای جنایی کرج، زن جوانی که در خانه حضور داشت تحت بازجویی قرار گرفت.

او که نخست مدعی بود مقتول نامزدش بوده است وقتی خود را مقابل مأموران پلیس دید به ناچار لب به بیان حقیقت گشود و گفت: همسرم این مرد را کشته است. من مدتی قبل وقتی پسرم را برای بازی و گردش به پارک می بردم با بهنام آشنا شدم. او هم دخترش را به پارک می آورد. بعد از مدتی کم کم با هم ارتباط بیشتری پیدا کردیم و او به من ابراز علاقه کرد. می گفت با همسرش مشکل و اختلاف دارد و می خواهد طلاقش بدهد. از آنجا که شوهر کارگر من از صبح تا شب سرکار بود و توجهی به من نداشت کم کم احساس کردم بهنام می تواند همصحبت خوبی برایم باشد. وقتی او به من پیشنهاد داد از شوهرم جدا بشوم و با او ازدواج کنم حرف هایش را باور کردم. تا اینکه یک شب از من خواست برای صحبت درباره آینده و وضعیت زندگی و بچه هایمان به خانه ما بیاید، من هم قبول کردم. شوهرم همیشه خسته بود و شب ها زود می خوابید این شد که پسرم را خواباندم و در کوچه را باز گذاشتم تا بهنام وارد خانه شود. نیم ساعتی گذشته بود و ما در راه پله مشغول صحبت بودیم که پسرم از خواب بیدار شده و شروع به گریه کرده بود به همین خاطر همسرم نیز بیدار شده و وقتی مرا در خانه ندیده بود برای پیدا کردنم به راه پله آمد. زمانی که او من را در حال صحبت با بهنام دید به قدری عصبانی شد که با هم درگیر شدند. در همین گیرودار با چاقویی که از آشپزخانه برداشته بود بهنام را زد و از خانه فرار کرد

این زن در بازجویی ها مدعی شد: بهنام به من گفته بود 4 میلیون تومان به او پول بدهم تا یک اتاق اجاره کند و با هم زندگی کنیم، اما حالا فهمیدم که همه حرف هایش دروغ بوده و فقط قصد سوءاستفاده از من را داشته است.بازپرس عنبری درباره این پرونده گفت: پس از این اظهارات، زن جوان بازداشت شد اما از آنجا که قاتل هنوز دستگیر نشده است تحقیقات برای دستگیری وی و روشن شدن ابهامات موجود در پرونده ادامه دارد.

منبع : منیبان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • ناشناس ارسالی در

   خدا داند، شاید اینم قصه پر از غصه هستش، پرت شدن از بلندی مشروب خوردن و از رو پل افتادن و بیماری قبلی و خودکشی

  • ناشناس ارسالی در

   مشکل آین زن آریایی هستش که باید اول اون مجازات بشه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  دیدگاه

  توسعه