ارسال به دیگران پرینت

علی دایی | افشاگری درباره‌ی علی دایی

افشاگری جنجالی درباره‌ی علی دایی | پس چرا تا الان ساکت بودی آقای نصرتی؟!

محمد نصرتی اخیرا در مصاحبه ای درباره افشاگری عجیبی درباره‌ی علی دایی انجام داده که در ادامه به آن می‌پردازیم.

افشاگری جنجالی درباره‌ی علی دایی | پس چرا تا الان ساکت بودی آقای نصرتی؟!

محمد نصرتی اخیرا در مصاحبه ای درباره وضع نامناسب علی دایی در جام جهانی 2006 صحبت کرده که بیان کردن آنها بعد از این همه سال بی دلیل می باشد.

علی دایی بازیکن و مربی مطرح ایرانی در تاریخ 1 فروردین ماه 1348در اردبیل متولد شده است. علی دایی بازیکن فوتبال بازنشستهٔ تیم ملی ایران و باشگاه پرسپولیس است. علی دایی که علاوه بر بازی در لیگ برتر ایران، سابقه حضور در لیگ‌های ستارگان قطر، امارات و بوندسلیگا آلمان را هم در کارنامه دارد. علی دایی اکنون مربی فوتبال، تجارت‌پیشه، کارآفرین و بنیانگذار و مدیرعامل شرکت پوشاک ورزشی دایی است. علی دایی که بهترین گلزن تاریخ تیم ملی ایران به‌شمار می‌رود.

محمد نصرتی در خصوص اختلافاتی که در جام جهانی ۲۰۰۶ به وجود آمده می گوید: کسی مخالف برانکو نبود. تیم ملی فوتبال مقتدر بود اما مشکل در راس کار بود. آقای علی‌آبادی آمده بود و با آقای دادکان مشکل داشت. بکن باوئر بسیار دادکان را تحویل گرفته بود اما علی‌آبادی را نه. همین مساله باعث اختلاف شده بود.

مشکل دیگر این بود که توقع‌ها را از تیم ملی بالا برده بودند. ما یک اردو در سوئیس برگزار کرده بودیم که چند بازیکن غایب مثل علی دایی و یحیی گل محمدی داشتیم چون در صبا حضور داشتند و بازی‌هایشان طول کشیده بود. مهدوی‌کیا و هاشمیان کمر درد داشتند، محرم نویدکیا و ستار زارع رباط صلیبی پاره کرده بودند. مجتبی جباری هم در اردوی سوییس رباط صلیبی پاره کرد. من، آندو و حسین کعبی آماده بودیم اما غایبان زیادی داشتیم. ما یک بازی با تیم ملی کرواسی انجام دادیم.

صادقانه بگویم علی دایی از شرایط بازی دور بود و در تمرینات با ما نبود. من با چشم خودم دیدم علی دایی با دست خودش به خودش آمپول می‌زد تا بتواند بازی کند. چند بازیکن دیگر هم با ما نبودند اما دایی شاخص‌تر بود. دایی می‌گفت در چشم من نگاه می‌کردند و به من پاس نمی‌دادند. خب معلوم بود باید بازیکن تحرک داشته باشد تا به او پاس دهیم.

تحرک دایی کم بود و از طرفی هم او را مهار می‌کردند. برخی‌ها در همان تیم می‌گفتند علی دایی آمادگی ندارد کامل بازی کند. در بازی دوم هم دیگر دایی را بازی ندادند. من ۲۳ سالم بود و درباره این مسائل فکر نمی‌کردم. هم اتاقی‌ام هم رحمان رضایی بود و اصلا کاری با این مسائل نداشت. فقط می‌خواستیم بازی کنیم

منبع: خبر ورزشی
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • تیم ملی ایران ارسالی در

   همه مردم ایران تا خواجه حافظ شیرازی ماجرای کودتای داخل تیم برانکوو تبانی برای پاس ندادن به علی دایی دایی رو میدونن توی فیلم مسابقه فوتبال ام معلومه نودام نشون داد علی دایی جلوش بود توی چشمش نگاه می کرد به یه ور دیگه پاس می دادن ،یکی دوتا از همین بازیکنای شاهکارهم بعدها توی مصاحبه هاشون به این ماجرا اعتراف کردن پس این که اظهرمن الشمس بود به کنار ولی اون مسابقه ای که شادی گل شرم آور و مستهجنو چندش اینودوستشو،دوتا فرد چرکوبی حیا رو چند میلیون ایرانی باخانواده از تلویزیون دیدنواز اینکه با اینا هموطن هستن شرمنده شدن،پس فاضلابتو بیشترهم نزن با افکارچرک گفتارچرکو اعمال چرکت ماهیتو شرف نداشته اتو بیشتر نمایان نکن،با زبان سگ دریا آلوده نمیشه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی