ارسال به دیگران پرینت

ثریا قاسمی | درخواست ثریا قاسمی | درخواست ثریا قاسمی درباره آرتین

درخواست انسان دوستانه ثریا قاسمی | من می خواهم مادر آرتین شوم

درخواست پر احساس ثریا قاسمی / من می خواهم مادر آرتین شوم

متولد 28 آذر 1319 در تهران است . ثریا قاسمی تا مقطع دیپلم تحصیل کرده و کار خود را از گویندگی رادیو ارتش شاهنشاهی شروع کرد سپس وارد بازیگری شد و حالا ثریا قاسمی دو سیمرغ بلورین فجر را هم دارد . ثریا قاسمی به مرگ مهسا امینی واکنش نشان داد. شایعات کشف حجاب ثریا قاسمی توسط خودش تکذیب شد.

ثریا قاسمی متولد 28 آذر 1319 در تهران است، مولود ملاقاسم با نام هنری ثریا قاسمی تنها فرزند علی ملاقاسم و حمیده خیرآبادی (مادر سینمای ایران) است و از سمت مادری اصالتا اهل رشت می باشد، می گوید بخاطر جدایی پدر و مادرم، من گاهی در خانه پدر و گاهی در خانه مادر زندگی می کردم و همین تنهایی باعث شد مدیریت وجودی را یاد بگیرم. قد او 157 سانتی متر است. ثریا قاسمی طی یک اقدام انسان دوستانه درخواست بر عهده گرفتن حضانت آرتین سرایداران را داشت. عبدالله گنجی در توئیت خود این اقدام خیرخواهانه را تائید کرد.

ثریا قاسی

ثریا قاسمی

حرف های دایی آرتین در خصوص درخواست ثریا قاسمی

عباس اسماعیلی، دایی آرتین سرایداران با بیان اینکه آرتین هنوز منتظر آمدن خانواده‌اش است، گفت: وقتی آرتین به خانه برگشت بسیار بی‌قرار آمدن پدر و مادرش بود و شب اول و دوم، زمانی که می‌خواست بخوابد از خواهرش می‌خواست تا جای خواب پدر، مادر و برادرش را در کنارش بگذارند.

آرتین با اینکه تب شدیدی داشت پتوی مادر،پدر و برادرش را به روی خودش می‌کشید و در همین حالت به خواب می‌رفت. او بدون پتوی پدر و مادرش نمی خوابید.

ما در تلاش هستیم تا این موضوع را به تدریج به او بگوییم؛ به آرتین گفته‌ایم که پدر و مادر و برادرش به بهشت و پیش خدا رفته‌اند اما توضیح زیادی به او نداده‌ایم.

وی در خصوص وضعیت دست آرتین هم گفت: روز گذشته برای بررسی وضعیت دست آرتین، او را به بیمارستان بردیم و پزشک معالج پس از بررسی تأکید داشت که باید پیوند استخوان انجام شود.

تکذیب قبول درخواست

اسماعیلی در رابطه با انتشار خبری مبنی بر به فرزندخواندگی در آمدن آرتین توسط پدر و مادر شوهر خواهرش، این خبر را تکذیب کرد و به خبرگزاری جمهوری اسلامی گفت: این یک شایعه است.

 

منبع: رکنا
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • ناشناس ارسالی در

   خدا انشاءالله حفظشون کنه ولی اگه این حرف رو زدن منظورشون این نبوده که سرپرستی شو قبول کنن ،چون احتمالا به خاطر سنشون چنین امکانی نیست

  • مهدی ارسالی در

   درود بر بانوی ایران و درود بر شرف شما و درود بر حضرت امام خامنه ایی که با این فرزند عزیز دیدار داشتن و مرحمی شدن بر زخم های این عزیزان و کل داغ داران ایران

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی