ارسال به دیگران پرینت

کفشی که پا را می زند | کفش جدید | پوشیدن راحت کفش

اگر کفشی که خردی پاتون رو میزنه حتما بخوانید | ترفندی جادویی برای پوشیدن راحت کفش !

پوشیدن کفش های امروزی و جدید می تواند برایتان لذت بخش باشد. هیچ چیز مانند آن فرصت عالی برای بیرون آوردن آنها از جعبه و پوشیدن آنها در یک رویداد فوق العاده وجود ندارد.

راه حل برای کفشی که پا را می زند چیست ؟

اما گاهی اوقات، آن لحظه زیبا خراب می‌شود و کفشی که ایده‌آل به نظر می‌رسد تقریباً به اندازه راه رفتن با پای برهنه در یک جاده سنگفرش ناراحت‌کننده است. با در نظر گرفتن این موضوع، در این مطلب، چند نکته برای تعمیر کفش را گردآوری کرد تا از دمپایی گرفته تا زیباترین کفش‌های پاشنه‌دار شما به ابری برای پاهایتان تبدیل شوند و راحت باشند.

 

با استفاده از چسب از لیز خوردن پای خود جلوگیری کنید

وقتی یک جفت کفش جدید می‌خرید، چند دقیقه‌ای که در فروشگاه می‌روید و آن‌ها را امتحان می‌کنید، گاهی اوقات برای دانستن اینکه آیا کفی لغزنده دارند یا خیر کافی نیست. اگر این اتفاق برای شما افتاد، یک چسب زخم روی کفی بچسبانید. به این ترتیب، سطح ناهموار نوار چسب به جلوگیری از لیز خوردن پای شما کمک می کند.

کفشی که خریدی پاتو می زنه؟ با این ترفندا راحت کفشتو بپوش

 

یک را حل برای کفشی که پا را می زند این است که کفش های خود را با یک سیب زمینی پوست کنده کشیده‌تر کنید

اگر این ترفند را امتحان کنید، ممکن است مجبور نباشید با کفش های تنگ خداحافظی کنید. فقط یک سیب زمینی را پوست بگیرید و یک شب آن را در کفش خود قرار دهید. در صورت لزوم، می توانید آن را طوری فرم دهید که با پنجه کفش مناسب باشد.

 
 

رطوبت سیب زمینی به کفش کمک می کند تا کمی بزرگتر شود. صبح فردا، فراموش نکنید که باقی مانده را پاک کنید.

یک را حل برای کفشی که پا را می زند​ این است که روی صندل هایی که به انگشتان پا می سایند، لاک بزنید

یک راه ساده برای جلوگیری از تاول های ناشی از اصطکاک بین دمپایی و پوست این است که کمی پولیش شفاف را به مناطقی که احساس می کنید  کفش به آنها آسیب میزنید، بمالید.

با پد، از شر پستی بلندی های سخت خلاص شوید

هیچ چیز بهتر از راه رفتن روی یک سطح نرم نیست، اما برخی از کفش ها آنقدر سخت هستند که هنگام پوشیدن آنها نمی توانید راحت راه بروید. خوب، یک راه ساده برای رفع این مشکل این است که آنها را با یک پد نگه دارید.

یک را حل برای کفشی که پا را می زند​ این است که هر کفشی را به کفش زمستانی تبدیل کنید

در زمستان، احتمالاً همیشه نمی خواهید با چکمه راه بروید تا پاهای خود را گرم نگه دارید. به همین دلیل ممکن است بخواهید سعی کنید هر کفشی را برای زمستان مقاوم کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که مقداری میکرو فیبر را برش دهید و از آن به عنوان کفی استفاده کنید. این را امتحان کنید، برای مثال:

کفی را روی یک تکه کاغذ ترسیم کنید

طرح را ببرید و از آن به عنوان الگو برای برش پارچه استفاده کنید.

خودشه! از آن به عنوان یک الگو برای هر کفش دیگری استفاده کنید.

کفش های خود را با جوراب بزرگتر کنید

بزرگ کردن کفش های تنگ نسبتاً ساده است. ترفند این است که چندین جفت جوراب را جمع کنید و آنها را در کفش قرار دهید تا زمانی که دیگر جا نشوند. آنها را یک شب رها کنید و بررسی کنید که صبح چقدر کشش داده اند. در صورت لزوم، این کار را چندین بار تکرار کنید تا به نتیجه دلخواه برسید.

یک را حل برای کفشی که پا را می زند​ این است که جوراب های نامرئی درست کنید تا پاشنه های خود را به رخ بکشید

کفشی که خریدی پاتو می زنه؟ با این ترفندا راحت کفشتو بپوش

زمانی که از عرق پاها رنج می برید، پوشیدن کفش های زیبا می تواند مشکل ساز شود. کفش‌ها معمولاً لیز می‌شوند. تنها راه حل در این صورت پوشیدن جوراب های جاذب گرما است. با این حال، هنگام پوشیدن کفش‌های پاشنه بلند، پنهان کردن ظریف‌ترین جوراب‌های ساق بلند یا شلوارک سخت است. برای رفع آن، جوراب را فقط روی انگشت دوم و سوم پا قرار دهید.

یک را حل برای کفشی که پا را می زند​ این است که از پارچه استفاده کنید تا صندل به شما آسیب نرساند

با این ترفند با یک تیر دو نشان می زنید. با پوشاندن بند ها با یک تکه پارچه نخی، صندل های خود را راحت تر و شیک تر کنید. کفش‌های نرم‌تری خواهید داشت در حالی که از ساییدگی آن‌ها به پوستتان جلوگیری می‌کنید. به علاوه، می‌توانید آن‌ها را آنطور که می‌خواهید جلوه دهید.

زمانی که کفش هایتان سایز بزرگ هستند، یک کوسن درست کنید

کفشی که خریدی پاتو می زنه؟ با این ترفندا راحت کفشتو بپوش

یک راه سریع برای تعمیر کفش های بزرگ این است که سعی کنید مقداری از فضای انگشت پا را پر کنید. برای این کار، می توانید از یک پد، یک توپ پنبه ای یا حتی دستمال توالت استفاده کنید.

به یاد داشته باشید: پس از استفاده از پدها، برداشتن آن ضروری است. در غیر این صورت، کفش شما بوی بد می گیرد و باعث ناراحتی نیز می شود.

بندهای خود را مطابق نیاز خود ببندید.

نحوه بستن بند ها می تواند کفش های شما را راحت تر کند. به عنوان مثال، برای جلوگیری از حرکت پاشنه پا و ایجاد تاول در هنگام پوشیدن کفش ورزشی، این کار را انجام دهید:

بند کفش سمت راست را داخل سوراخ اضافی همان سمت فرو کنید و در سمت دیگر هم همین کار را انجام دهید.

بندها را از هم متقاطع کنید، آنها را وارد سوراخ طرف مقابل کنید و ببندید.

یک را حل برای کفشی که پا را می زند​ این است که از نوار بهداشتی به عنوان پد پاشنه پا استفاده کنید.

اگر مشکل شما ساییدگی مچ پا است، می توانید در کوتاه ترین زمان با نوار بهداشتی آن را برطرف کنید. یک تکه را جدا کنید و آن را با قسمت چسبنده به پشت کفش بچسبانید. همچنین می توانید روی پد روزانه چسب بزنید. این یک مانع بین پوست شما و کفش سفت ایجاد می کند.

منبع: روزیاتو
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی