ارسال به دیگران پرینت

محمدرضا گلزار | ازدواج محمدرضا گلزار | ازدواج محمدرضا گلزار با همسر اول فرهاد مجیدی | فرهاد مجیدی

ماجرای ازدواج محمدرضا گلزار با همسر اول فرهاد مجیدی + عکس

خبر ازدواج محمدرضا گلزار با همسر فرهاد مجیدی سوژه جنجالی شد و انتشار یک عکس این حاشیه را پررنگ تر کرد درحالیکه به نظر می رسد علت این عکس تنها و تنها فامیل بودن محمدرضا گلزار با زه اول فرهاد مجیدی است! و این خبر جعلی است.

خبر جعلی ازدواج محمدرضا گلزار با همسر اول فرهاد مجیدی !

  خبر ازدواج محمدرضا گلزار با همسر اول فرهاد مجیدی سوژه جنجالی شد و انتشار یک عکس این حاشیه را پررنگ تر کرد درحالیکه به نظر می رسد علت این عکس تنها و تنها فامیل بودن محمدرضا گلزار با زه اول فرهاد مجیدی است! و این خبر جعلی است.

فرهاد مجیدی از همسرش جدا شده است ؟ چندی پیش در فضای مجازی شایعه ای مبنی بر این که محمدرضا گلزار بازیگر خوب کشورمان با همسر سابق فرهاد مجیدی، سرمربی استقلال ازدواج کرده است که این خبر شایعه است و ازدواج محمدرضا گلزار با همسر سابق فرهاد مجیدی صحت ندارد.. فرهاد مجیدی  تابه حال دو بار ازدواج کرده و دو فرزند دارد.پدرش نظامی ارتشی بود.

فرهاد مجیدی

ازدواج و همسران فرهاد مجیدی

فرهاد مجیدی با دختری بنام فرناز مومنی ازدواج کرد و از این رابطه صاحب یک دختر بنام تیام و یک پسر بنام امیر بردیا است، این زندگی پس از سال ها به جدایی و طلاق انجامید.

او برای بار دوم بعد از پیوستن به الغرافه قطر در سال 90 ازدواج کرد.

او یک منزل فوق العاده شیک و همچنین یک فروشگاه به ارزش یک و نیم میلیون دلار در امارات دارد و همچنین سوله ای در دوبی خریداری کرده و در مدت حضورش در استقلال آن زمان آنرا به مبلغ سالیانه 350 میلیون تومان اجاره داده و درآمد چشمگیری از این راه به دست آورد.

ازدواج گلزار با همسر اول فرهاد مجیدی ! / خبر جعلی + عکس زن اول و دوم

منبع: مه شو

منبع: رکنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی