ارسال به دیگران پرینت

تست روانشناسی | تست روانشناسی نقطه ضعف عشق

تست روانشناسی | نقطه ضعفتان در عشق را کشف کنید

برای مشاهده و انجام تست روانشناسی نقطه ضعف عشق باما همراه باشید.

تست روانشناسی 

این تست روانشناسی به شما کمک میکند، نقطه ضعفتان در عشق را کشف کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که تصویری را انتخاب کنید که برایتان جذاب است 

تصویر شماره یک

اگر در تست روانشناسی بالا تصویر شماره یک را انتخاب کرده‌اید شما فردی هستید که از یک زندگی سطحی و معمولی راضی نیستید. شما خواهان ارتباطات عمیق و معنادار با اطرافیانتان در هر زمینه ای هستید. چیزی که در عشق برای شما مهم است احساس امنیت است.

احتیاط بیش از حد به شما اجازه نمی دهد زیبایی های زندگی را ببینید. این بخاطر افرادی است که در اطراف خودتان دارید که باعث شده نسبت به همه چیز نگرش منفی داشته باشید. احتمالاً در گذشته تجربه‌های بدی درعشق داشته‌اید، اما قرار نیست که که بازهم همان شکست ها را تجربه کنید.

اینکه مراقب باشید خوب است . اگر بخواهید فقط به اشتباهات و آسیب های که در گذشته دیده اید فکر کنید، وقتی صحبت از عشق میشود، تجربه های زیبای زیادی را از دست خواهید داد . همیشه چیزهایی وجود دارد که شما را می ترسانند، اما این نباید مانع زندگی کردن شما بشود. اگر ریسک نکنید، چیزی به دست نمی آورید.

تصویر شماره دو

شما فردی هستید که همه را به قلب خود راه میدهید. زیبایی را حتی در زشت ترین شرایط و موقعیت ها می بینید. اینکار باعث میشود که عمق و وسعت تجربیات انسانی را ببینید و درک کنید. گاهی اوقات شناختن شما بسیار سخت است. توانایی شما در یافتن چیزهای مثبت و زیبا در شرایط سخت باعث میشود مردم از شما فاصله بگیرند و تجربیات عاطفی شما را مسخره کنند. اما یادتان باشد که نگرش شما به زندگی ، یک هدیه بزرگ است که زندگیتان به شما داده است.

توانایی شما ،کمک به دیگران برای رهایی از ناراحتی، روزهای سخت یا حتی ناامیدی است که بزرگترین قدرت شماست.

برایتان بسیار مهم است که زندگی عاشقانه تان با عرفان همراه باشد. شما به خودتان و ندای درونتان گوش می دهید، تنها در این صورت است که می توانید جفت روحی خودتان را پیدا کنید .

تصویر شماره سه

شما در حال حاضر با مسائلی مربوط به عزت نفستان دست و پنجه نرم می کنید.

دوست دارید با کسی ملاقات کنید که به شما کمک کند از این افکار بیرون بیایید.فقط جادو باعث می شود شما این شخص کامل و بی عیب و نقص را پیدا کنید. عشق زیباست، اما به ما کمک نمی کند که کامل باشیم. باید بدانید که هیچکس نمی تواند شما را اصلاح یا کامل کند، جز خودتان.

وقتی مسئولیت های زندگی بر دوش ما سنگینی می‌کند، پیدا کردن کسی که ما را درک و از ما حمایت ‌کند فوق‌العاده است، اما اگر خودتان را نپذیرید و دوست نداشته باشید، هرگز نمی‌توانید دیگران را دوست داشته باشید.

 

منبع: طلا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    مولفان

    دیدگاه

    توسعه