ارسال به دیگران پرینت

حامد آهنگی| مافیا

قهر و دعوای حامد آهنگی وسط برنامه | حامد آهنگی را از برنامه بیرون کردند+ویدئو

ناراحتی و قهر حامد آهنگی وسط فینال شب‌های مافیا | واکنش علیمردانی

ناراحتی و قهر حامد آهنگی وسط فینال شب‌های مافیا و واکنش علیمردانی

ناراحتی حامد آهنگی در فینال شب‌های مافیا و خروجش از بازی را در ویدئو زیر ببینید.

به‌طور کلی در این بازی قدرت تکلم، حفظ خونسردی و آوردن استدلال‌های منطقی نقش بسزایی در پیروزی دارد. بازیکنان به‌طور مخفیانه نقش شان مشخص می‌شود؛ مافیاها همدیگر را می‌شناسند و شهروند که تنها از تعداد افراد مافیا آگاه هستند و عده معدودی از آن‌ها از برخی نقش‌ها اطلاع دارند. در فاز شب بازی، افراد مافیا به صورت مخفیانه یک شهروند را به قتل می‌رسانند. پزشک سعی می‌کند فردی که مافیا او را می‌خواهند به قتل برسانند را نجات دهد. کارآگاه نیز در پی شناختن مافیا است و اگر مافیا را شناسایی کند باید با استدلال به بقیه شهروندان ثابت کند او مافیا است. مافیا، پزشک، شهروند و کارآگاه شخصیت‌های اصلی بازی هستند و ممکن است در بازی‌های دیگر شخصیت‌های دیگری مانند تک تیرانداز هم به بازی اضافه شود. در طول فاز روز، تمام بازیکنان بازمانده در مورد هویت‌های مافیایی بحث می‌کنند و برای حذف یک مظنون رای‌گیری می‌کنند.

 

بازی ادامه می‌یابد تا زمانی که همهٔ مافیاها از بازی بیرون بروند (برد شهروندان) یا تعداد مافیاها و شهروندان برابر شود (برد مافیا)

مجموعه نمایش خانگی شب‌های مافیا، فیلم‌های گرگ‌بازی، گرگینه، آدمکش، بازی ویدیوئی امانگ آس و مسابقه تلویزیونی شهروند و مافیا از روی این بازی ساخته شده‌اند.

منبع: همشهری
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • محمدجوادزاهدی ارسالی در

   آقای حامد آهنگی شب مافیا باشه شما چرا کاردارد

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه