ارسال به دیگران پرینت

به مناسبت روز ارتش و همزمان با رژه نیروهای مسلح؛

تعطیلی موقت فرودگاه‌های تهران

معاون عملیات هوانوردی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران گفت: همزمان با روز ارتش و اجرای رژۀ هوایی نیرو‌های مسلح در روز ۲۹ فروردین، همه پرواز‌های فرودگاه‌های امام خمینی، مهرآباد، پیام و سایر فرودگاه‌ها در تهران، از ساعت ۷ تا ۱۱:۳۰ انجام نمی‌شود.

مسعود نیک بخت افزود: این رژه هوایی، با هماهنگی ارتش جمهوری اسلامی ایران و شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران انجام می‌شود و به‌ همین منظور و در جهت حفظ ایمنی پروازهای شرکت کننده در رزمایش و دیگر پروازها، بنا به پیشنهاد ارتش جمهوری اسلامی ایران، فرودگاه‌های داخل TMA تهران (شامل فرودگاه‌های مهرآباد، امام‌ خمینی، پیام و ...) از ساعت ۷ تا ۱۱:۳۰ روز ۲۹ فروردین (غیر از پروازهای شرکت کننده در رزمایش) بسته اعلام شده است.

نیک بخت افزود: پیش از این، با صدور اطلاعیه هوانوردی بین المللی، به همه شرکت‌های هواپیمایی داخلی و خارجی اعلام شده که در این ساعات، پروازهای مسافری و باری انجام نمی شود.

وی افزود: مسافران می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر برای پروازهای فرودگاه مهرآباد با شماره تلفن ۱۹۹ و برای پروازهای فرودگاه امام‌ خمینی با شماره تلفن ۰۹۶۳۳۰ تماس حاصل کنند.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه