ارسال به دیگران پرینت

۲۸ ایده استارت آپی

ایده های جالب استارتاپی که می توانند به کسب و کارهای موفق تبدیل شوند!

ایده های جالب استارتاپی و کسب و کار غیر متعارف می توانند به کسب و کارهای بسیار موفقی تبدیل شوند. ارائه ایده های درخشان استارت آپی ممکن است برای کارآفرینان مشتاق دشوار باشد. به خصوص زمانی که به نظر می رسد همه از قبل ایده خوب کسب و کار را جذب کرده اند. با این حال، با بهبود محصولات موجود یا قرار دادن یک چرخش منحصر به فرد در ایده قدیمی، می‌توان موفق شد. مزایای خوداشتغالی می تواند تلاش برای راه اندازی یک استارتاپ را ارزشمند کند. علاوه بر آزادی که از رئیس تان به دست می آید. راه اندازی یک کسب و کار می تواند رضایت شغلی بیشتر و پتانسیل درآمد بالاتری را به همراه داشته باشد.

ایده های جالب استارتاپی که می توانند به کسب و کارهای موفق تبدیل شوند!

۲۸ ایده استارت آپی

حتی ایده‌های استارت‌آپی که به ظاهر ناموفق هستند، می‌توانند موفقیتی باورنکردنی داشته باشند. این فهرست از ایده‌های استارت‌آپ را برای الهام‌گیری فوری بخوانید و ابزارهای خلاقانه‌تان را به حرکت درآورید.

۱.از ایده های جالب استارتاپی؛ برگزاری تورهای مسافرتی تخصصی

ک شرکت تور مسافرتی تخصصی برای پاسخگویی به ترجیحات سبک زندگی فردی، ایجاد کنید. یک استارتاپ تور که برای مسافران انفرادی ساخته شده است. این تور می‌تواند امتیازاتی مانند اولویت‌های رژیم غذایی خاص برای افراد داشته باشد. یا حتی یک شرکت تور که مختص به یک گروه سنی است. چنین مواردی در میان جمعیت های مختلف مورد توجه قرار خواهد گرفت.

۲. یک برنامه ریز عروسی راه اندازی کنید

استرس برنامه ریزی عروسی برای زوج ها را از بین ببرید. با این کار به مکان های هیجان انگیز در سراسر جهان سفر کنید و برنامه عروسی زوج ها را تهیه کنید. اگر عاشق کاوش هستید، تحت فشار نیستید و اهمیتی نمی‌دهید که ساعت های طولانی کار کنید، این ایده می تواند فوق العاده عمل کند.

۳. راهنماهای محلی بسازید

صرف نظر از این که خود را یک متخصص محلی می‌دانید یا نه، ایجاد راهنماهای محلی می‌تواند شما را با محیط اطراف‌تان آشنا کند. و به گردشگران کمک کند از تجربه‌های بی‌نظیر در منطقه‌تان لذت ببرند. راهنماهای موضوعی تهیه کنید، جاذبه ها را برجسته کنید و برای فرصت های تبلیغاتی با کسب و کارهای محلی شریک شوید.

۴. یک سرویس تحویل خواربار محلی ایجاد کنید

راه‌اندازی تحویل خواربار می‌تواند با حداقل هزینه راه‌اندازی همراه باشد. زیرا تنها چیزی که برای شروع واقعی نیاز دارید یک وسیله نقلیه و یک تلفن همراه است. با ارائه این خدمات جامعه پسند به شهروندان سالخورده یا افرادی که برای خرید خیلی سرشان شلوغ است، کمک کنید. حتی می توانید به فروشگاه های مواد غذایی در منطقه خود مراجعه کنید. تا ببینید آیا آن ها مایل به همکاری با شما برای ارائه خدمات هستند یا خیر.

۵. از ایده های جالب استارتاپی؛ مکانی کاری در فضای باز ایجاد کنید

با ایجاد یک فضای کار مشترک مدرن که به دردسرهای کارآفرینان می‌پردازد، از محبوبیت روزافزون کار از راه دور بهره ببرید. مکان مناسبی را انتخاب کنید، آن را با امکانات و امتیازات بسیار مورد توجه مجهز کنید و تاثیرات محلی را در نظر بگیرید.

۶. یک کسب و کار آماده سازی غذا راه اندازی کنید

به‌عنوان مدرکی که نشان می‌دهد اکنون بیش از هر زمان دیگری مردم مشغول به کار هستند. ۱.۹ میلیارد آمریکایی سفارش غذای خود را به رستوران می‌دهند. از این اعداد استفاده کنید و یک سرویس آماده‌سازی غذا را شروع کنید. تا زندگی مردم را آسان‌تر کنید و از رژیم‌های غذایی تخصصی (کتو، وگان) برای کمک به سبک‌های زندگی متفاوت استفاده کنید.

۷. از غذاهای گیاهی استفاده کنید

بازار گیاهان در حال انفجار است و فروش غذاهای گیاهی به بیش از ۳.۷ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۸ افزایش یافته است. ایجاد یک سوپرمارکت گیاهی یا ساختن نسخه های بدون گوشت غذاهای سنتی می تواند بلیط موفقیت برای کارآفرینان مشتاق باشد.

۸. یک کسب و کار دراپ شاپینگ راه اندازی کنید

مدل کسب و کار تجارت الکترونیک، به ویژه دراپ شیپینگ جذاب است. زیرا نیازی به خرید موجودی از قبل ندارد و شما محصول را از خود تولید کننده به دست مشتری می‌رسانید. اگر تحقیقات کاملی در زمینه رقابت بازار انجام دهید. فروش محصولات رده بالا با هزینه های حمل و نقل پایین می تواند به سرعت سودآور شود.

۹. از ایده های جالب استارتاپی؛ فروش محصولات بدون ضایعات

راه اندازی یک شرکت بدون زباله چیزی بیش از یک کار مد روز است. این می تواند یک تصمیم اخلاقی و آگاهانه از نظر محیطی باشد. فروش محصولات پایدار مانند کیسه‌های قابل استفاده مجدد، مسواک‌های بامبو یا محصولات با بسته‌بندی بدون زباله مفید است. و می‌تواند برای تعداد فزاینده‌ای از مصرف‌کنندگان متمرکز بر پایداری جذاب باشد.

۱۰. محصولاتی برای حیوانات خانگی بسازید

محصولات نوآورانه ای برای حیوانات خانگی ایجاد کنید. تا از این واقعیت استفاده کنید که در حال حاضر بسیاری ها عاشق حیوانات خانگی هستند. به دنبال توسعه اسباب بازی ها، لوازم جانبی یا حتی لباس برای دوستان پشمالو باشید.

۱۱. فروش لوازم جانبی گوشی یا انجام تعمیرات

بازار لوازم جانبی تلفن همراه در مسیری قرار دارد که تا سال ۲۰۲۲ به ۱۰۷.۳ میلیارد دلار برسد. اگرچه این بازار نسبتا اشباع شده است، اما هنوز فرصتی برای ذهن خلاق وجود دارد. تا افزونه های منحصر به فرد گوشی های هوشمند را بسازد. همچنین می‌توانید خدمات تعمیر تلفن‌ها به صورت سیار انجام دهید. تا بتوانید به مردم کمک کنید تلفن‌هایشان دوباره کار کند.

۱۲. لباس های سفارشی بسازید

اگر به مد علاقه دارید، فروش لباس‌های سفارشی یا ارائه خدمات خیاطی می تواند ایده برنده استارت آپ شما باشد. محبوبیت صنعت پوشاک سفارشی در حال افزایش است و فضایی را برای رشد طولانی مدت فراهم می کند.

۱۳. از ایده های جالب استارتاپی؛ وبلاگ نویسی را شروع کنید

جایگاه و موضوعی را پیدا کنید و محتوای جذابی پیرامون آن ایجاد کنید. پس از ایجاد مخاطب می توانید از طریق تبلیغات، لینک های وابسته و حتی فروش محصول درآمد کسب کنید.

۱۴. یک نویسنده کتاب الکترونیکی شوید

از در نویسندگی دست بالایی دارید، در نظر بگیرید که یک نویسنده خود منتشر شوید. و کتاب های الکترونیکی را در سیستم عامل های مجازی بفروشید. با توجه به ارزش بازار کتاب الکترونیکی که در حال حاضر بیش از ۱۵ میلیارد دلار ارزش دارد. نوشتن و فروش کتاب های الکترونیکی می تواند راهی آسان برای تبدیل شدن به یک کارآفرین اینترنتی باشد.

۱۵. تولید محتوا کنید

برای حرفه ای های پرمشغله که زمان یا مهارت نوشتن ندارند، محتوا ایجاد کنید. می‌توانید نام خود را به نوشته خود ضمیمه نکنید. تولید محتوا یک راه عالی برای کسب درآمد با هزینه های کم یا بدون هزینه راه اندازی است.

۱۶. رزومه نویس شوید

همه به یک رزومه نیاز دارند، اما تعداد کمی از افراد در نوشتن رزومه خود مهارت دارند. اگر تجربه نویسندگی دارید و به دنبال راه اندازی یک استارتاپ بدون هزینه راه اندازی هستید. ایجاد یک سرویس رزومه نویسی می تواند مسیری مناسب برای شما باشد.

۱۷. از ایده های جالب استارتاپی؛یک توسعه دهنده وب شوید

نیاز به وب‌سایت‌های سفارشی هرگز از بین نمی‌رود، و اگر راه خود را در وردپرس بلد باشید. یا یکی دو زبان برنامه‌نویسی بلد باشید، می‌توانید یک راه‌اندازی توسعه وب‌سایت سودآور راه‌اندازی کنید.

۱۸. یک پادکست راه اندازی کنید

اگر عمیقا در مورد یک موضوع آگاه یا علاقه مند هستید، وارد تولید پادکست شوید. تعداد افرادی که به پادکست گوش می دهند در سال ۲۰۱۹، ۲۰ میلیون افزایش یافته است. و این یک راه آسان برای اتصال به مخاطب است.

۱۹. تأثیرگذار رسانه های اجتماعی باشید

هنگامی که یک جایگاه خاص پیدا کردید و یک برند شخصی ایجاد کردید. جمع آوری فالوورهای زیادی در اینستاگرام یا یوتیوب می تواند از طریق اینفلوئنسر مارکتینگ به یک منبع درآمد قوی منجر شود.

۲۰. دوره های آنلاین ایجاد کنید

اگر در بخشی تخصص دارید، یادگیری آن را برای دیگران فراهم کنید. سرگرمی های زیادی وجود دارد که می توانند به ایده‌های تجاری سودآور منجر شوند. اگر می خواهید به عنوان یک سرگرمی و منبعی برای درآمد، به دیگران آموزش دهید، ایجاد یک دوره آنلاین می تواند قابل اعتماد باشد.

۲۱. از ایده های جالب استارتاپی؛ مشاور بازاریابی شوید

اگر در حوزه دیجیتال مارکتینگ فعالیت دارید، با ارائه خدمات سئو، رسانه های اجتماعی یا کپی رایتینگ به کسب و کارهای کوچک کمک کنید. تا به مخاطبان هدف خود دست یابید. اگر تجربه بازاریابی ندارید، گذراندن یک دوره آنلاین می‌تواند به شما کمک کند تا وارد این بخش شوید.

۲۲. یک اپلیکشن راه اندازی کنید

اگر یک ایده منحصر به فرد و مهارت های فنی مورد نیاز آن را دارید، ایجاد یک اپلیکیشن می تواند معدن طلای شما باشد. همچنین می‌توان اپلیکیشنی را بدون مهارت برنامه‌نویسی گسترده ساخت. و پس از راه‌اندازی، می‌تواند درآمدی به همراه داشته باشد.

۲۳. مهارت های خواستگاری ارائه دهید

این مورد مانند ایجاد یک سایت دوستیابی است اما با یک تماس شخصی شروع می‌شود. اگر در دانستن این که چه نوع افراد و چه شخصیت هایی با هم خوب هستند، مهارت دارید. ممکن است بهترین فرد برای شروع یک رابطه بین افراد باشید. می توانید این کار را به صورت آنلاین انجام دهید یا به صورت حضوری با مشتریان ملاقات کنید.

۲۴. از ایده های جالب استارتاپی؛ دستیار مجازی باشید

دستیار آنلاین بودن برای کسی، یا راه اندازی یک شرکت دستیار مجازی، می تواند موفقیت بزرگی باشد. همه می توانند از کمی کمک اضافی استفاده کنند. و ایجاد یک استارتاپ متمرکز بر جذب افرادی که برای کارهای اداری در زندگی، حرفه‌ای یا شخصی کمک می‌کنند، می‌تواند پولساز باشد.

مطلب مرتبط: راز کسب و کارهای دیجیتالی؛ ۵ راز بازاریابی شبکه های اجتماعی که باید بدانید

۲۵. محصولات آرایشی و بهداشتی بسازید

با آگاهی بیشتر مردم از تأثیر انتخاب های شخصی خود بر سلامتی و محیط زیست. آن ها به دنبال محصولات بهداشتی و زیبایی بیشتری هستند که سازگار با محیط زیست نیز باشند. ایجاد محصولات ایمن و سازگار با محیط زیست می تواند یک ایده راه اندازی عالی باشد که شکاف صنعت را پر می کند.

۲۶. رویای رستوران را با یک کامیون غذا رها کنید

افتتاح یک کامیون غذا یک ایده راه اندازی عالی برای کارآفرینان با سابقه آشپزی و ایده های بدیع است. این ایده کمتر از یک رستوران کامل هزینه دارد و فقط با یک یا دو نفر قابل انجام است. اگر ایده جدیدی برای یک کامیون مواد غذایی دارید، مانند فروش ساندویچ بستنی یا سیب زمینی سرخ کرده، می‌تواند فوق العاده باشد.

۲۷. کسب وکار سرویس خانگی راه اندازی کنید

برخی از مردم خود می‌توانند به خانه هایشان نظم بدهند. خانه هایشان را مرتب کنند و همه چیز جای خود را داشته باشد. اما برخی دیگر چندان خوش شانس نیستند و مرتبط کردن خانه های آن ها دشوارتر است. بنابراین اگر در سازماندهی مهارت دارید. می توانید کسب و کاری راه اندازی کنید که این خدمات را به کسانی که به آن نیاز دارند ارائه دهد. سازماندهی انبارهای آشپزخانه، کمدها، قفسه های کتاب و موارد دیگر گزینه‌هایی هستند که می‌توانید در کسب و کار جدید خود به مشتریان ارائه دهید.

۲۸. از ایده های جالب استارتاپی؛ طراحی داخلی را برای جوانان انجام دهید

بسیاری از متخصصان جوان می‌خواهند آپارتمان‌های خود را شبیه خانه کنند. اما انتخاب مبلمان مناسب و طراحی منسجم در شرایطی که قبلا هرگز چنین کاری نکرده اند. و نمی‌دانند از کجا شروع کنند، می‌تواند سخت باشد. اگر به دکوراسیون علاقه دارید، می توانید یک تجارت طراحی داخلی راه اندازی کنید. و خدمات خود را با نرخ ساعتی به صورت مجازی به متخصصان جوانی که به دنبال الهام گرفتن هستند، ارائه دهید. به همین طرح های خود را با برخی از تصاویر در سایت خود آپلود می کنید و مخاطب خود را پیدا کنید.

مطلب مرتبط: شکوفایی کسب و کار: کارگران شاد عامل اصلی موفقیت کسب و کارها هستند!

نحوه انتخاب ایده استارتاپ

قبل از این که با سر به جذاب ترین ایده ای که در این لیست می بینید شیرجه بزنید، کارهایی وجود دارد که باید انجام دهید. ابتدا، باید مطمئن شوید که تقاضای واقعی و جای مناسب برای ایده‌های استارت‌آپی یا کسب‌وکاری که می‌خواهید شروع کنید، وجود دارد. بیش از ۴۰ درصد از کسب و کارها شکست می خورند زیرا نیاز واقعی بازار به خدمات یا محصول وجود ندارد. بنابراین شما نیز به افزایش این آمار کمک نکنید. تحقیقات خود را انجام دهید و مطمئن شوید که به کسب و کاری که می خواهید راه اندازی کنید نیاز است. یکی از کارهای دیگری که باید در مراحل اولیه استارتاپ برای شما مهم باشد، نوشتن یک طرح کسب و کار است. شما برای دریافت بودجه و کمک به کسب و کارتان در مسیر درست خود به برنامه ای نیاز دارید. و هر چه زودتر آن را بنویسید بهتر است.

 
منبع : خبرنامه
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه