ارسال به دیگران پرینت

بارش برف و باران | آموزش حضوری | مدارس

بارش برف مدارس پنج شهر آذربایجان غربی را تعطیل کرد

رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: با توجه به برودت هوا و بارش برف و احتمال یخبندان، آموزش حضوری در پنج شهر استان امروز، شنبه ۲۵ دی ماه تعطیل است.

مهدی محمد پور در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: در شهرستان چایپاره مدارس ابتدایی شهری و تمامی مدارس روستایی و در شهرستان چالدران نیز تمامی مدارس شهری و روستایی تعطیل است.

وی بیان کرد: در شهرستان خوی مقطع ابتدایی شهری و روستایی و تمامی مدارس بخش صفاییه و قطور، در شهرستان تکاب مدارس مقطع ابتدایی و دوره اول متوسطه شهری و روستایی و در شهرستان شاهین دژ و کشاورز آموزش حضوری تمامی مدارس روستایی تعطیل است.

محمد پور گفت: امتحانات نهایی طبق برنامه اجرا می شود و زمان برگزاری آزمون های داخلی در روز یاد شده اعلام خواهد شد.

به گزارش ایرنا در ۲۴ ساعت گذشته در اغلب شهرهای استان آذربایجان غربی بارش برف و باران گزارش شده است. 

 

پلیس راه | بارش برف | راهداری و حمل و نقل

بارش برف در محور کرج _ چالوس

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز گفت: محورهای کرج _ چالوس محدوده نساء تا کندوان و طالقان در محدود پلیس راه تا گردنه دارای بارش برف است. وی متذکر شد: در حال حاضر تمامی محورهای استان باز هستند.

بارش برف در محور کرج _ چالوس
 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز گفت: محورهای کرج _ چالوس محدوده نساء تا کندوان و طالقان در محدود پلیس راه تا گردنه دارای بارش برف است.

علی زندی‌فر اظهار کرد: محورهای کرج _ چالوس محدوده نساء تا کندوان و طالقان در محدود پلیس راه تا گردنه دارای بارش برف است.

 

وی بیان کرد: آزادراه کرج _ قزوین در محدوده ساسانی تا نظرآباد، محور قدیم کرج _ قزوین در محدوده پلیس راه تا انتهای حوزه، محور کرج _ چالوس در محدوده بیلقان تا شهرستانک و جاده اشتهارد _ ماهدشت دارای بارش باران هستند.

 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز متذکر شد: در حال حاضر تمامی محورهای استان باز هستند.

 

منبع: ایرنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • ناشناس ارسالی در

    سلام ببخشید مدارسه روستایی پیرانشهر تعطیل هستند

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه