ارسال به دیگران پرینت

مشاهده استوری‌ به صورت پنهانی

مشاهده استوری‌ به صورت پنهانی با راهکارهای جالب

در این مطلب به شما یاد می دهیم که چگونه به صورت پنهانی و بدون سین شدن می توانید استوری دوستان خود را مشاهده کنید.

در این مطلب به شما یاد می دهیم که چگونه به صورت پنهانی و بدون سین شدن می توانید استوری دوستان خود را مشاهده کنید.

ا راهکار‌هایی که در این خبر به آن اشاره شده می‌توانید بدون اینکه صاحب حساب متوجه شود، استوری او را مشاهده کنید. اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین شبکه های اجتماعی است که میلیون‌ها کاربر در سراسر جهان از آن استفاده می‌کنند.

برنامه اشتراک گذاری عکس متعلق به متا طیف گسترده‌ای از ویژگی‌هایی را ارائه می‌دهد که یکی از آن‌ها استوری است. کاربران این شبکه اجتماعی می‌توانند عکس‌ها یا ویدئو‌های را در استوری آپلود کرده و برای مخاطبان به اشتراک بگذراند.

در روش اول:

شما ابتدا باید تلفن خود را در حالت پرواز گذاشته و سپس اینستاگرام خود را باز کرده و استوری مورد نظرتان را مشاهده کنید. (این روش زمانی کار می‌کند که مخاطب به طور خودکار استوری را از قبل بارگذاری کرده است.)

 
 

در روش دوم:

چندین برنامه و وب سایت شخص ثالث وجود دارد که به کاربران امکان می‌دهد استوری اینستاگرام شخصی را مخفیانه مشاهده کنند. یکی از آن‌ها Chrome IG Story است.

شما می‌توانید برنامه «Chrome IG Story» را نصب و سپس در آن نسخه وب اینستاگرام را باز کرده و با وارد کردن اطلاعات خود به حساب کاربری خودتان وارد شوید.

در این مرحله شما می‌توانید بدون اینکه نام حساب کاربری تان در فهرست استوری شخص نمایش داده شود، استوری او را مشاهده کنید.

گفتنی است که این برنامه و وب سایت‌ها از امنیت خاصی برخوردار نیستند؛ بنابراین، شما باید با مسئولیت خود از آن‌ها استفاده کنید.

 

منبع: وقت صبح
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه