ارسال به دیگران پرینت

سرقت | پلیس | دلار

کلاهبرداری دلاری با لباس مامور پلیس

رییس پلیس آگاهی پایتخت از انهدام باند سارقان دلار در پوشش مامور خبر داد.

سردار علیرضا لطفی در حاشیه دستگیری این افراد گفت: مدتی قبل مردی جوان با مرجوعه قضایی به پلیس آگاهی مراجعه و اعلام کرد که دو نفر با معرفی خود به عنوان مامور اقدام به ربودن ۱۷ هزار دلار از وی کرده و متواری شده‌اند. 

لطفی با اشاره به اظهارات شاکی افزود: این فرد اقدام به خرید ۱۷ هزار دلار کرده و در حال عبور از خیابان بوده که دو مرد درشت اندام با معرفی خود به عنوان مامور پلیس او را سوار بر ماشین کرده و ۱۷ هزار دلار همراه وی را ربوده و متواری شده اند. 

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به پیگیری موضوع از سوی ماموران آگاهی گفت: ماموران با بررسی تصاویر دوربین های مداربسته و همچنین دیگر روش‌های پلیسی نشانه‌هایی از این افراد به دست آورده و متوجه شدند که این دو مامورنما عضو باند پنج نفره سرقت هستند.

وی با اشاره به انجام هماهنگی‌های قضایی برای دستگیری اعضای این باند اظهار کرد: ماموران پلیس با اجرای چندین عملیات جداگانه اعضای این باند را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند که این افراد در اعترافات خود به سرقت ۱۷ هزار دلار که بیش از چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال ارزش داشت، اعتراف کردند. 

به گفته لطفی، تحقیقات در خصوص متهمان دستگیر شده و کشف دیگر جرائم احتمالی آنان در دست انجام است و این افراد پس از تکمیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا خواهند شد.

منبع: خبر آنلاین
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه