ارسال به دیگران پرینت

حاضرید با ۲۰۰ هزار دلار چهره تان را برای ساخت یک ربات بفروشید؟

به گزارش دیلی‌میل، شرکت آمریکایی پروموبات که به ساخت ربات‌های انسان‌نما با ظاهری طبیعی و واقعی و گاهی ترسناک مشهور است، به دنبال فردی است که چهره‌ای مهربان و دوستانه دارد تا با خریداری حق امتیاز چهره فرد، از آن در ربات‌ها استفاده کند.

این شرکت به هر داوطلب شجاعی که حاضر باشد برای همیشه حق استفاده از چهره خود را بفروشد، ۲۰۰ هزار دلار پرداخت می‌کند تا از کپی چهره‌اش برای ربات‌هایی که از سال ۲۰۲۳ در هتل ها، مراکز خرید و فرودگاه‌ها به‌کار گرفته خواهند شد، استفاده کند.

ایده حق امتیاز دادن استفاده از صورت اشخاص به یک ربات ممکن است شبیه یک قسمت از سریال "آینه سیاه" (Black Mirror)باشد که در آن نیمه تاریک رابطه انسان با تکنولوژی مورد بررسی قرار می‌گیرد و به زودی می‌تواند به واقعیت تبدیل شود.

ربات‌های این شرکت، در حال حاضر در ۴۳ کشور جهان در طیف وسیعی از نقش‌ها از جمله مدیر، سخنران، مشاور، راهنما و دربان مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

منبع: عصر ایران
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
 • گودرز مرجانی ارسالی در

  سلام و عرض ادب خدمت شما دوستان عزیز و بزرگوارم. واقعیت این است، 200هزار دلار پول کمی نیست مخصوصا با این وضع تورم که در جامعه ما بیداد میزنه. لطف کنید در صورت امکان امکان بنده رو معرفی کنید. سپاسگزارم از زحمت شما

 • احمد تاروردی زاده ارسالی در

  با کمال میل میفروشم

  • ستار ارسالی در

   من با کمال میل حاظرم چهره خود را بدم چگونه باید ارتباط برقرار کنم و یا ثبت نام کنم؟

 • اسماعیل ارسالی در

  سلام چطور میتونم ثبت نام کنم برای استفاده از چهره ام

 • ممد خان ارسالی در

  با کمال میل میفروشم🤑🤑🤑

 • عیسی رحیمی ارسالی در

  درود بر شما ، من چند روزی هست دنبال ارسال عکسهای صورتم و ثبت نام برای این طرح هستم ولی نمیدونم چطور باید ثبت نام کنم اگر ممکنه راهنمایی بفرمایید

  • آتوسا ارسالی در

   چرا هر چی میزنم واسه ثبت نام نمیاد؟

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه