ارسال به دیگران پرینت

همایون شجریان | ازدواج با سحر دولتشاهی؟

پشت پرده طلاق و ازدواج مجدد “همایون شجریان” فاش شد

این روزها خبر ازدواج همایون شجریان با سحر دولتشاهی سوژه فضای مجازی شده، گفته می شود همایون از همسر اولش گیتا خوانساری جدا شده است.

همایون شجریان (زادهٔ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۵۴) خواننده، آهنگساز و نوازنده موسیقی سنتی ایرانی و موسیقی تلفیقی است.  در تهران و در خانواده‌ای اهل موسیقی متولد شد. وی فرزند محمدرضا شجریان و برادر کوچک مژگان شجریان است.

همایون شجریان فارغ التحصیل کنسرواتوار موسیقی تهران می باشد. او با حمایت پدرش با نواختن تنبک شروع کرد و حالا در موسیقی تلفیقی جزو مفاخر است.

وضعیت ازدواج و همسر همایون شجریان و دخترش

در سال 74 و در سن 20 سالگی با گیتا خوانساری که خواهر کتایون خوانساری همسر دوم محمدرضا شجریان می باشد ازدواج کرده و یک دختر بنام یاسمین متولد 1386 دارد.

به این ترتیب همایون با پدرش باجناق نیز می باشد که البته چندسالیست خبر جدی طلاق و جدایی او رسانه ای شده اما تاکنون تایید یا تکذیب نشده است.

 
ازدواج با سحر دولتشاهی؟!

تاکنون در چند نوبت خبر ازدواج وی با سحر دولتشاه بازیگر منتشر شده که علت آن کنسرت موزیکال نمایشی بنام سی با حضور این دو و چند بازیگر دیگر بود.

حضور سحر دولتشاهی در خودروی همایون شجریان در مراسم خاکسپاری پدرش محمدرضا شجریان بار دیگر جنجال آفرین شد و گفته می شود این دو هنرمند پنهانی با هم ازدواج کرده اند.

بعد از انتشار عکسهایی از حضور سحر دولتشاهی در کنار همایون شجریان، در اقدامی بی سابقه همایون شجریان یک ویدیو در صفحه خود منتشر کرد که در قسمتی از آن میگوید«همه جا زمزمه عشق نهان من و توست»، کاربران زیادی این ویدیو را ابراز عشق همایون به سحر دولتشاهی به سبک و سیاق خودش دانسته اند. اما صحت و سقم این ماجرا مشخص نیست.

 

 

 

 

 

 

منبع: وقت صبح
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه