ارسال به دیگران پرینت

رضایی: باید مردم‌سالاری اقتصادی را احیا و کشور را از تبعیض و فقر نجات داد

کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: باید مردم‌سالاری اقتصادی را احیا کنیم و کشور را از شر تبعیض و فقر نجات دهیم آمده ام تا دولت مردم را تشکیل دهم و رئیس جمهور همه شما باشم نه یک جناح خاص.

محسن رضایی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در یکی از شبکه‌های اجتماعی نوشت: «ملت بزرگ ایران، برای ساختن آینده ای روشن و آرام و کشوری جذاب در جهان، با تمسک به خون همرزمان شهیدم و تمام شهدای تاریخ این مرز و بوم که پاسدار این میراث بوده اند، با شما پیمان میبندم که تمام تلاش خویش را در جهت احیای اقتصاد و خروج کشور از دور باطل مدیریت ناکارامد به کار گیرم.»

وی همچنین عنوان کرده است: «"نگهبانان" دائمی ایران و انقلاب، مردمند. مردم سالاری به معنای احساس مثبت ملت به صندوق رای و انتخابات است. در کنار آن، باید مردم‌سالاری اقتصادی را احیا کنیم و کشور را از شر تبعیض و فقر نجات دهیم. آمده ام تا دولت مردم را تشکیل دهم و رئیس جمهور همه شما باشم نه یک جناح خاص.»

رضایی خاطرنشان کرد: «ملت بزرگ‌ ایران شاهدند که بیش از بیست سال است درباره معیشت مردم و آینده اقتصاد ایران هشدار می‌دهم. در تدوین و ابلاغ سیاست های اقتصادی کشور مشاوره دادم. دولت ها کاری نکردند. اینبار آمده ام تا با کنار گذاشتن هر ملاحظه ای، با اراده یکایک شما ملت ایران، اقتصاد و معیشت مردم را نجات دهیم.»

محسن رضایی، سعید جلیلی، سیدابراهیم رئیسی، علیرضا زاکانی، امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی، محسن مهرعلیزاده و عبدالناصر همتی هفت کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری هستند.

 

منبع: تسنیم
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه