خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

سرهنگ جلیل موقوفه‌ای:

فیلم پخش شده از جاده تلو موضوع آدم ربایی نبوده است

رییس پلیس پیشگیری تهران با اشاره به انتشار ویدیویی تحت عنوان آدم‌ربایی در جاده تلو، گفت: پس از بررسی مشخص شد موضوع آدم ربایی نبوده است بلکه اختلاف خانوادگی بوده است.

سرهنگ جلیل موقوفه‌ای در مورد ویدیوی منتشر شده که در آن  یک‌دستگاه سواری پژو ۲۰۶  زنی را در حالی که پاهایش از در خودرو بیرون مانده حمل می‌کند، گفت: پلیس بلافاصله این موضوع را مورد رسیدگی قرارداده و روز گذشته صاحب خودرویی که پلاک آن در فیلم مشخص بود، به کلانتری ۱۴۶ حکیمیه احضار شد.

وی افزود: ماجرا از آن قرار بود که زن و شوهر جوان بر سر اختلافات خانوادگی برای گفتگو با حضور برادر این زن در جاده قرار گذاشته بودند که زن جوان ادعا کرد شوهرش اعتیاد شدید دارد و علت اختلاف با او را همین موضوع عنوان کرده بود.

وی ادامه داد: روز حادثه در حالی که این زوج در حال گفت‌وگو داخل خودروی برادر این خانم در جاده تلو بودند، ناگهان درگیری زن و شوهر بالا گرفت و  زن جوان در خودرو در حال حرکت را گشوده بود که کمی جلوتر راننده که برادر زن جوان بود خودرو را متوقف کرده و با وساطت، اقدام به آرام کردن خواهر خود کرده بود.

رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ افزود: صاحب خودرو به همراه خواهرش در کلانتری حاضر شده و توضیحات خود را ارائه داده بودند. آنها شکایتی علیه همدیگر نداشتند و اعلام کرده بودند که همسر زن جوان به شمال کشور رفته است و اهل و ساکن یکی از شهرهای شمالی است.

منبع: ایرنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه