ارسال به دیگران پرینت

حسرت جهانبخش برای اولین گل فصل

برایتون در حضور ۷۳ دقیقه‌ای مهاجم ایرانی خود مقابل وستهم به تساوی رسید.

به گزارش "ورزش سه"، در ادامه بازی‌های هفته سی و ششم لیگ برتر انگلیس، تیم فوتبال برایتون که برای نخستین بار در این فصل و برای دومین بازی پیاپی در ترکیب ابتدایی داشت، از ساعت ۲۳:۳۰ شنبه شب در ورزشگاه فالمر مقابل تیم رده ششمی وستهم قرار گرفت.

 

 

در شرایطی که بازی با تساوی بدون گل در جریان بود و در نیمه دوم پیش می‌رفت، علیرضا جهانبخش به‌عنوان دومین  تعویضی تیمش در دقیقه ۷۳ از زمین بیرون رفت که حاصل کار او مقابل وستهم یک شوت خارج از چارچوب و یک دریبل موفق بود و ۳۳ پاس با دقت ۷۸ درصدی داشت.

پرسی تائو که جانشین جهانبخش شده بود، در دقیقه ۸۴ پاس گل داد و دنی ولبک دروازه وستهم را باز کرد، اما تنها سه دقیقه پس از آن بازی به تساوی کشیده شد.

 


جهانبخش در دقیقه ۵۶ در آستانه ثبت نخستین گل فصل بود که با بدشانسی شوت او از بالای دروازه وستهم به بیرون رفت تا او به این شکل حسرت بخورد

 

 

در نهایت برایتون در دیدار خانگی مقابل وستهم که برای کسب سهمیه اروپایی تلاش می‌کرد، به تساوی یک بر یک رضایت داد تا ۳۸ امتیازی و در جایگاه هفدهم جدول لیگ برتر انگلیس بماند؛ رتبه و امتیازی که منجر به سقوط آنها از لیگ جزیره نخواهد شد و بقای آنها قطعی است.

 

علیرضا جهانبخش در دیدار مقابل وستهم که هجدهمین بازی فصل او در لیگ برتر انگلیس بود، نتوانست آمار یک پاس گل یا گل او افزایش پیدا کند.

 

 

 

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه