ارسال به دیگران پرینت

غرضی: به مردم قول می‌دهم؛ قطعا با گرانی مبارزه کنم + ویدیو

آقای غرضی گفت: به مردم قول می‌دهم که قطعا با گرانی مبارزه و حقوق عامه را رعایت کنم و کشور را به وضعی برگردانم که رضایت شان جلب شود

آقای محمد غرضی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما ؛ درباره هدفش از ورود به عرصه رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ گفت: هشت سال پیش در انتخابات ریاست جمهوری به ملت ایران عرض کردم که به کسانی که در جیب فقرا دست می‌کنند رای ندهند، دیدیم که همین اتفاق افتاد.

وی تصریح کرد: دولت یازدهم و دوازدهم ۶۰۰ میلیارد دلار و دولت قبل از آن نیز ۶۰۰ میلیارد دلار درآمد داشتند.

آقای غرضی افزود: این در حالی است که میزان درآمد دولت‌های قبل از آن به ویژه در دهه‌های ۶۰ و ۷۰ به طور متوسط سالانه ۱۰ میلیارد دلار درآمد بود و تفاوت فراوانی با درآمد دولت‌های اخیر دارد، این پول کجاست؟ این مدیریت‌ها چه کردند؟

وی گفت: در دولت‌های اخیر علاوه بر از بین رفتن درآمد‌های نفتی، هزینه‌های عمومی مردم نیز بسیار افزایش یافته است.

داوطلب انتخابات ریاست جمهوری افزود: نرخ دلار درسال ۹۲ سه هزار تومان و در سال ۸۴ هزار تومان بود که البته همان نرخ هم زیاد محسوب می‌شود، چرا کشورمان با این همه درآمد، دچار فقر شده است؟

آقای غرضی تصریح کرد: می‌خواهم به ملت ایران بگویم مدیریت‌های سابق همه شان گرفتاری‌ها را برای مردم افزایش دادند و ارزش پول ملی، دائم کاهش یافته به نحوی که هر کسی هر میزان درآمدی داشته است اگر صبح هر روز می‌توانست نیم کیلو گوشت بخرد شب دیگر نمی‌توانست همان میزان گوشت را تهیه کند.

داوطلب انتخابات ریاست جمهوری، حقوق عامه را بر حقوق دولت و مجلس دارای ترجیح دانست و تاکید کرد:​ نباید طوری باشد که دولت، دائم اموال و پول جیب مردم را مصادره و خرج تامین هزینه‌های خودش کند.

آقای غرضی گفت: ما در دهه‌های ۶۰ و ۷۰ توانایی زیربنایی بسیار زیادی داشتیم در حالی که میزان درآمد سالانه دولت ۱۰ میلیارد دلار بود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه