ارسال به دیگران پرینت

ماجرای غم انگیز سکته علی صبوری و بی تفاوتی کادر درمان+عکس | شکایت کادر درمان بیمارستان شهید رجایی از علی صبوری

ماجرای غم انگیز سکته علی صبوری و بی تفاوتی کادر درمان به گونه ای که علی صبوری در استوری اش گفته است اسف بار است. کادر درمان بیمارستان شهید رجایی از علی صبوری شکایت کرده است. علی صبوری با شکایت کادر درمان بازداشت و با قید وثیقه و تعهد آزاد شده است.

ماجرای غم انگیز سکته علی صبوری و بی تفاوتی کادر درمان به گونه ای که علی صبوری در استوری اش گفته است اسف بار است. کادر درمان بیمارستان شهید رجایی از علی صبوری شکایت کرده است. علی صبوری با شکایت کادر درمان بازداشت و با قید وثیقه و تعهد آزاد شده است. 

علی صبوری؛ کمدین معروف با شکایت کادر درمان و مسئولان بیمارستان شهید رجایی بازداشت و با صدور قرار قانونی توسط مقام قضائی آزاد شد. حالا او با انتشار یک استوری به این موضوع واکنش نشان داده است.

کُمدین معروف خندوانه بازداشت شد

به نقل از انتخاب؛ شامگاه 30 اسفند، علی صبوری؛ کمدین معروف، همراه با یکی از دوستانش به علت تپش و درد قلب به بیمارستان شهید رجایی مراجعه کرد.

در بیمارستان، پزشک پس از معاینه اولیه وی اعلام کرد مشکل خاصی وجود ندارد اما علی صبوری اصرار داشت که معاینات دقیق‌تری روی وی صورت گیرد، در ادامه بین وی و کادر درمان درگیری پیش آمد و علی صبوری در بیمارستان اقدام به داد و فریاد کرد که در این حین مامور انتظامی مستقر در بیمارستان وی را به آرامش دعوت کرد اما علی صبوری با مامور انتظامی نیز وارد درگیری لفظی شد و حتی "آنژیوکت" را از دستان خود جدا کرد و به داد فریاد خود ادامه داد.

در ادامه درحالیکه داد و فریادهای علی صبوری ادامه‌ داشت، با حضور ماموران کلانتری 145 ونک، وی به مقر کلانتری انتقال یافت، سپس کادر درمان و مسئولان بیمارستان شهید رجایی از علی صبوری شکایت کردند که وی سرانجام با صدور قرار قانونی توسط مقام قضائی آزاد شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه