ارسال به دیگران پرینت

خاتمی در نامه به رهبری چه نکاتی را بیان کرد؟ | محتوای نامه خاتمی به رهبری

خاتمی در نامه به رهبری چه نکاتی را بیان کرد؟ محتوای نامه خاتمی به رهبری چیست؟ این ها نکاتی بود که امروز دفتر رئیس دولت اصلاحات درباره خبر نامه محمد خاتمی به رهبری توضیحاتی ارائه داد.

خاتمی در نامه به رهبری چه نکاتی را بیان کرد؟ محتوای نامه خاتمی به رهبری چیست؟ این ها نکاتی بود که امروز دفتر رئیس دولت اصلاحات درباره خبر نامه محمد خاتمی به رهبری توضیحاتی ارائه داد.

به دنبال انتشار خبری در رسانه‌های مجازی کشور درخصوص نامه‌ٔ سیدمحمد خاتمی به مقام معظم رهبری، دفتر رئیس دولت اصلاحات با صدور اطلاعیه‌ای توضیحاتی در این خصوص منتشر کرد.

متن کامل این اطلاعیه بدین شرح است:‌

بسم الله الرحمن الرحیم‌‌

آنچه پیرامون ارسال نامه جناب آقای سیدمحمد خاتمی به رهبری معظم انقلاب در رسانه‌ها منتشر شده است، تنها گمانه زنی رسانه‌ای است.‌

همه کسانی که به کشور و مردم و انقلاب می‌اندیشند، نسبت به سرنوشت میهن اسلامی و ملت و نیز اصلاح امور دغدغه دارند.‌

جناب آقای خاتمی نیز از جمله هرجا و هر مناسبتی اقتضاء کند دغدغه‌های خود را عملا‌ً به دور از تبلیغات دنبال می کنند؛ ولی آنچه به این مقدار راجع به محتوای نامه بیان می‌شود ناشی از حدسیات و گمانه‌زنی‌ است

سیدعلی خاتمی

امروز برخی رسانه خبری منتشر کردند مبنی بر اینکه سید محمد خاتمی درباره رفع مشکلات کشور به رهبر انقلاب نامه نوشته است. بر اساس گمانه‌زنی‌ها در این نامه اصلاح طلبان نیروهای وفادار به رهبری و نظام معرفی شده‌اند که توان خود را برای حفظ نظام گذاشته‌اند. در نامه خاتمی چالش‌ها و موضوعات پیش روی نظام را مطرح کرده و از رهبر انقلاب رهنمود خواسته است. ظاهرا در نامه به مسائلی همچون مذاکرات با آمریکا و انتخابات ۱۴۰۰ و حصر نیز اشاراتی شده است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه