ارسال به دیگران پرینت

نمکی: پسرم آمده بگوید، خونمان سرخ تر از دیگران نیست| نمکی: همه ما فدای ملت ایران

نمکی وزیر بهداشت گفت: پسرم آمده بگوید، خونمان سرخ تر از دیگران نیست؛ نمکی افزود: همه ما فدای ملت ایران. نمکی وزیر بهداشت تاکید کرد که امروز مفتخریم قولی که به ملت ایران دادیم که قبل از ۲۲ بهمن‌ماه واکسیناسیون را شروع کنیم این قول را امروز اجرایی کنیم.

نمکی وزیر بهداشت گفت: پسرم آمده بگوید، خونمان سرخ تر از دیگران نیست؛ نمکی افزود: همه ما فدای ملت ایران. نمکی وزیر بهداشت تاکید کرد که امروز مفتخریم قولی که به ملت ایران دادیم که قبل از ۲۲ بهمن‌ماه واکسیناسیون را شروع کنیم این قول را امروز اجرایی کنیم.

وزیر بهداشت گفت: در بین افرادی که امروز واکسن می‌زنند، جوانی است که پزشک نیست، بلکه دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی شریف است و از بچه‌های نخبه تک رقمی کشور در کارشناسی ارشد است و آمده بگوید خونمان سرخ‌تر از دیگران نیست و همه ما فدای ملت ایرانیم؛ آمده بگوید اینکه پدرم قول داد که اولین‌کسی که واکسن را می‌زند از اعضای خانواده ام خواهد بود، حالا عمل کرده و این فرد کسی نیست جز فرزند وزیر بهداشت کشور.

دکتر سعید نمکی در مراسم آغاز واکسیناسیون کووید19 در کشور از بیمارستان امام خمینی تهران (ره)، ضمن تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: آقای رییس جمهور خوشبختانه با حمایت های مستمر و بی دریغ شما، همکارانمان در وزارت خارجه، وزارت راه و سازمان برنامه و بودجه امروز مفتخریم قولی که به ملت ایران دادیم که قبل از ۲۲ بهمن‌ماه واکسیناسیون را شروع کنیم این قول را امروز اجرایی کنیم.

وی گفت: اما در بین این عزیزان، جوانی است که پزشک نیست، بلکه دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی شریف است و از بچه های نخبه تک رقمی کشور در کارشناسی ارشد است و آمده بگوید خونمان سرخ تر از دیگران نیست و همه ما فدای ملت ایرانیم‌؛ آمده بگوید اینکه پدرم قول داد که اولین‌کسی که واکسن را می زند از اعضای خانواده ام خواهد بود، حالا عمل کرده و این فرد کسی نیست جز فرزند وزیر بهداشت کشور.

وزیر بهداشت گفت: واکسیناسیون علیه کووید19 در ۶۳۵ بیمارستان دولتی، خصوصی، خیریه و... برای اولین بار و اولین گروه برای پرسنل درگیر در کرونا و کووید ۱۹ انجام می شود. واکسیناسیون برای همکارانی اعم از پزشک، پرستار و پرسنل خدماتی ای سی یو انجام می شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
 • جانباز ارسالی در

  آقای نمکی دو مطلب را میگویم، مختصر:
  ۱. سالهای جنگ که رفتم جبهه مرحوم پدرم و پدر خیلی ها اصلآ پز ندادند که فرزند دلبندشان برای دفاع از کیان وطن و اسلام به محراب شهادت میروند!!!!
  ۲. مرحومه مادرم سه ماه پیش به دلیل ندانم کاریها و اهمال کادر پزشکی و پرستاران شما جانش را از دست داد الکی گفتتد کرونا بود . نه مدرکی رو کردند و نه تختی برایش مهیا شد. مدرک دارم.
  و داد ما به جایی نرسید چون سلبریتی و ژن خوب نبودیم.
  به خدا قسم حتی ملافه رویش را هم که به کناری افتاده بود جمع نمی کردند که به روی نحیفش که هنوز جان داشت بکشند . من خودم شاهد بودم و در محضر عدل الهی بر علیه شما و کادر بی انگیزه ی ترسو شما ، که میلیونها تومان پول را یکجا و بدون دلیل قانونی برایشان بواسطه جوک کرونا پرداختید شهادت خواهم داد و در درکاه الهی بر این ظلم خواهم نالید. لطفا اگر به خاطر خداست ،
  پز واکسن زدن فرزندتان - که خدا حفظش کند - را به ما بچه های جبهه نفروشید که خریدارش نیسیتم. ما اهل درد و دردمندیم.
  یا حق....

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

  دیدگاه

  توسعه