ارسال به دیگران پرینت

شکوری جواب فکری را داد| شکوری خطاب به فکری: روی تیم خودتان تمرکز کنید

شب گذشته در برنامه فوتبال برتر محمود فکری با وجود اینکه هنوز نتوانسته است انتظارات را برآورده کند شروع به دخالت درباره تیم بزرگ پرسپولیس کرد. محمود فکری آنقدر بد و پایین تر از حد یک سرمربی حاضر شد که حتی استقلالی ها به مخالفت با نوع صحبت های او مواجه شدند. شکوری معاون اجرایی باشگاه وقتی دید محمود فکری به جای اینکه به فکر عملکرد ضعیف تیم خودش باشد از اون خواست که روی تیم خودشان تمرکز کنند.

شب گذشته در برنامه فوتبال برتر محمود فکری با وجود اینکه هنوز نتوانسته است انتظارات را برآورده کند شروع به دخالت درباره تیم بزرگ پرسپولیس کرد. محمود فکری آنقدر بد و پایین تر از حد یک سرمربی حاضر شد که حتی استقلالی ها به مخالفت با نوع صحبت های او مواجه شدند. شکوری معاون اجرایی باشگاه وقتی دید محمود فکری به جای اینکه به فکر عملکرد ضعیف تیم خودش باشد از اون خواست که روی تیم خودشان تمرکز کنند.

واکنش ابراهیم شکوری به اظهار نظر محمود فکری : عدم حضور یحیی گل محمدی در مناظره به دیگران ربطی ندارد

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس در پاسخ به اظهارات محمود فکری در برنامه فوتبال برتر گفت: در هیچ برنامه تلویزیونی بین المللی نمی بینید درباره تیم رقیب مستقیم صحبت شود.

وی افزود: دلیل حضور نیافتن سرمربی تیم ما در این برنامه واضح و مشخص است و به دوستان دیگر ارتباطی ندارد که چرا عضو سابق هیات مدیره ما در برنامه فوتبال  برتر حضور پیدا نمی کند. این موضوع شخصی و مشخص است که سرمربی تیم ما چه زمانی تشخیص می دهد به برنامه بیاید. درست نیست نفرات تیم رقیب درباره حضور  نفرات و کارشناسان در یک برنامه تلویزیونی حرف بزنند.

ابراهیم شکوری در پاسخ به اظهارات محمود فکری در برنامه فوتبال برتر اظهار داشت: متاسفانه چندین بار اسم باشگاه پرسپولیس در این برنامه آورده شده است‌. برای مجری این برنامه که بین المللی است و دوستانی که دست کم برنامه های بین المللی را می بینند یادآوری می کنم زیاد دیده نمی شود در یک برنامه تلویزیونی بین المللی درباره تیم رقیب و حریف به صورت مستقیم صحبت شود.

شکوری ادامه داد: فکر می کنم اگر همه ۱۶ تیم لیگ برتر تمرکز خود را روی کارشان بگذارند لیگ ما بیشتر پیشرفت خواهد کرد. همانگونه که تیم ما تمرکز کرده و سعی دارد کمتر حرف بزند و بیشتر در زمین کار کند. امیدوارم این اتفاق رخ بدهد تا بتوانیم لیگ خوب و جذابی را شاهد باشیم.

معاون باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: خود ما چندین به برنامه فوتبال برتر انتقاداتی داشته و صحبت کرده ایم. برای فکری احترام قائل هستم که از دوستان ما است اما برخی مواقع منافع باشگاه پرسپولیس در میان است و نباید درباره تیم رقیب مستقیم صحبت کنیم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه