ارسال به دیگران پرینت

کادو کردن | کتاب کادو کردن

اینطوری کتاب کادو کن! | ترفند کادو کردن خیلی شیک

اگر دوست دارید موقع کادو کردن گل هم هدیه بدهید ولی آن را روی کادو نچسبانید پس حتما این ویدئو رو دنبال کنید در ادامه برای اطلاع از ترفند کتاب کادو کردن با ما همراه باشید.

اینطوری کتاب کادو کن! | ترفند کادو کردن خیلی شیک

 ترفند کادو کردن خیلی شیک

اگر دوست دارید موقع کادو کردن گل هم هدیه بدهید ولی آن را روی کادو نچسبانید پس حتما این ویدئو رو دنبال کنید در ادامه برای اطلاع از ترفند کتاب کادو کردن با ما همراه باشید.

برای اجرای این گونه ترفندها نیازی به هزینه و وقت زیادی ندارید و خیلی راحت با بکارگیری کمی سلیقه و دقت می توانید لباس خریداری شده به عنوان کادو را بسته بندی و دیزاین نمایید. به طوری که با استفاده از یک سری وسایل و ابزار ساده به روش هایی آسان می توانید تزییناتی زیبا بر روی کادوی خود انجام داده و آن را به بهترین شکل بسته بندی نمایید. در ادامه به معرفی و شرح این ترفندها پرداخته ایم.

بسته بندی کادو با چسب و اکلیل :

برای این کار ابتدا با یک کاغذ کشی یا پارچه دور تا دور کادو موردنظرتان را به طور کامل بپوشانید و با یک روبان یا کش رنگی آن را سفت ببندید. سپس با استفاده از چسب مایع طرح هایی به دلخواه بر روی کادو کشیده و بعد اکلیل های رنگی را بر روی چسب ها بریزید. این نکته را مدنظر داشته باشید که ریختن اکلیل را حتما پیش از خشک شدن چسب ها بایستی انجام بدهید.


کادو کردن با شاخ و برگ :

به منظور این کار با کمک یک اسپری طلایی یک برگ و یک شاخه را رنگ آمیزی نمایید و بعد با استفاده از کاغذ کادو مشکی رنگ کادوی خود را بسته بندی کنید. با استفاده از نخ کنفی دور تا دور کادو را بسته و سپس برگ و شاخه را لا به لای نخ کاموا بگذارید.

ژیلتتو دوباره تیز کن! | ترفند تیز کردن ژیلت کهنه

کادوپیچی با استفاده از شیشه های استوانه ای :

این روش و ترفند برای کادو کردن لباس هایی همچون بلوز و تیشرت کاربرد دارد. برای اجرایی کردن این کار در آغاز لباس منتخب را به صورت لول در آورده و بعد درون شیشه بگذارید. به منظور زیبایی بیشتر شیشه و جلوه دادن به آن می توانید با استفاده از یک روبان خوش رنگ و جذاب آن را تزیین نمایید.


کادوپیچ کردن با کمک روبان :

برای کادو کردن لباس می توانید بنا به سلیقه خود از روبان های رنگی برای زیبایی بیشتر جعبه کادو استفاده نمایید. برای انجام این کار روبان انتخاب شده را دور تا دور جعبه پیچیده و سپس یک پاپیون با استفاده از آن درست کرده و با کمک چسب بر روی جعبه بچسبانید.کادو کردن به صورت شکلات :در این روش ابتدا لباس موردنظر را به هر شکلی که دوست دارید تا نمایید و یا به صورت لوله مانند بپیچید. بعد از آن کاغذ کادویی منتخب را در اندازه ۱۵ سانتی متر برش زده و جدا کنید. کاغذ کادو را بر روی سطح صافی بگذارید و سپس لباس را بر روی یک لبه آن قرار دهید و لوله کردن آن را آغاز کنید. در آخر بعد از این که کاغذ کادو به انتها رسید با کمک نخ های رنگی و روبان هر دو طرف آن را سفت ببندید.

بکار بردن اشکال مختلف :

به منظور دیزاین و زیبا سازی جعبه خود می توانید از شکل های متنوع بهره ببرید. به منظور این کار بر روی یک کاغذ رنگی که رنگ آن با رنگ کاغذ رنگی روی جعبه فرق دارد به هر تعدادی که می خواهید از هر نوع شکلی که دوست دارید نقاشی نمایید. بعد آن ها را با کمک قیچی ببرید و در قسمت وسط همه آن ها با دقت زیادی سوراخی به وجود آورید. این شکل های کاغذی را از یک روبان رنگی یا یک نوار ظریف عبور دهید و بعد آن را به دور جعبه بپیچانید.

بسته بندی لباس با پارچه های نمدی و چسب رنگی :

با کمک پارچه های نمدی می توانید جعبه های کادویی زیبایی درست کنید که ضمن جذابیتی که دارند دوام زیادی نیز داشته و می توان دفعات زیادی از آن ها استفاده نمود. در صورتی که از چسب های رنگی برای کادوپیچ کردن لباس مدنظر خود استفاده نمایید می توانید شادابی و زیبایی را از راه جادو و جذابیت رنگ ها به فرد مقابل منتقل سازید.

 

 
 
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

    دیدگاه تان را بنویسید

     

    دیدگاه

    توسعه