ارسال به دیگران پرینت

خودروهای غیربومی در خوزستان پنج میلیون ریال جریمه می‌شوند

رییس پلیس راه خوزستان گفت: تردد خودروهای غیربومی در خوزستان در زمان اعمال محدویت‌های ستاد استانی مبارزه با کرونا، جریمه پنج میلیون ریال برای صاحبان آن در پی دارد.

رضا دولتشاهی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگاران با بیان اینکه این محدودیت با هدف جلوگیری از مسافرت‌ آخر هفته جاری، به مرکز استان و سایر شهرها درنظر گرفته شده ، بیان کرد: منع تردد بین شهری و استانی از ساعت ۱۲ روز دوشنبه ۱۲ آبان تا روز جمعه ۱۶ آبان خواهد بود و در صورت اصرار مسافران بر ادامه مسیر جریمه خواهند شد.

وی افزود: بیشتر هدف ما اطلاع رسانی در این زمینه است که مردم اقدام به مسافرت نکنند و مجبور نشوند پس از طی مسیری طولانی برگردند.

دولتشاهی اضافه کرد: متاسفانه با اطلاع رسانی این امر ،صبح امروز و پیش از اجرای مصوبه از ساعت ۱۲، شاهد هجوم مسافران به خارج از استان شدیم که این مسافران به طور قطع با مشکل روبه رو خواهند شد چرا که در استان‌های دیگر نیز اجازه ورود نخواهد داشت.

رییس پلیس راه خوزستان گفت: همچنین افرادی که در شهر اهواز دارای خودرو با پلاک استان‌های دیگر هستند در این مدت از خودروی خود استفاده نکنند زیرا تردد این خودروها در داخل شهر مشمول جریمه پنج میلیون ریالی خواهد شد.

بر اساس ابلاغیه وزارت کشور به مراکز استان‌ها از جمله اهواز، از ساعت ۱۲ امروز دوشنبه ۱۲ آبان ، خروج خودروهای بومی (پلاک اهواز) و ورود خودروهای غیربومی  (پلاک غیر از اهواز) به اهواز ممنوع است.

استان خوزستان بار دیگر در وضعیت قرمز از لحاظ کرونا قرار گرفته است و طبق اعلام ستاد استانی کرونا مدارس و مراکز آموزشی و ورزشی از چهارشنبه هفته جاری  به مدت ۱۰ روز در شهرستان اهواز و مسجدسلیمان تعطیل خواهند شد.

 

منبع: ایرنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه