خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

آماری تکان دهنده؛

۹۰۰ استاد از ایران خارج شده‌اند.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با انتقاد از مصوبه امروز مجلس در مورد افزایش حقوق‌ها در سال آینده گفت که در سال ۹۸، ۹۰۰ استاد از ایران خارج شدند.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با انتقاد از مصوبه امروز مجلس در مورد افزایش حقوق‌ها در سال آینده گفت که در سال ۹۸، ۹۰۰ استاد از ایران خارج شدند.

علیرضا منادی سخیدان در تذکری در جلسه علنی نوبت سوم امشب (شنبه) و در جریان بررسی جزئیات لایحه بودجه با اشاره به مصوبه مجلس در مورد افزایش حقوق ۲۵ درصدی برای حقوق‌های زیر ۱۰ میلیون تومان و افزایش حقوق دو و نیم میلیون تومانی برای حقوق‌های بالای ۱۰ میلیون تومان گفت: اساتید را از این مصوبه مستثنی کنید. در سال ۹۸، ۹۰۰ استاد از ایران خارج شده‌اند. استادی هست که ۴۰ سال استاد تمام است و حقوقش ۱۴ میلیون تومان است. در حالی که فلان عضو هیات مدیره ۵۰ میلیون تومان حقوق می‌گیرد.

وی افزود: آقا فرمودند به معیشت اساتید برسید. آیا باید چنین عضو هیات مدیره‌ای را با استاد دانشگاه کنار هم بگذارید؟

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • دانش اموز دیروز ارسالی در

    به جهنم برن کسی که این قدر بی شرف باشه بخاطر پول وطن را ترک کنه .همون بهتر بره ماندنش خیر برای این کشور نداره .اینها استاد نیستن .فکرشون افساده.اون کسانی که وطن میمانن.علومی که نیاز جامعه را به جوانها اموزش میدن .مایه برکت و ابرو برای ایران هستن خدا نگهدارشون باشه .ای گوش شنوا نفرین گرسنگان از بیداد وطن وقشر ضعیف شده کارگر بترسید اینقدر خود رو بالا بالا نبینید .همه یک کفن بیشتر همراه نمی برن .امانت ی که این همه خون برای عدالت ریخته شده خیانت نکنید.

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه