ارسال به دیگران پرینت

به دام افتادن سارقان مسلح در ماهشهر.

فرمانده انتظامی ماهشهر از دستگیری چهار سارق مسلح در این شهرستان خبر داد و گفت : این افراد مسلحانه از منازل سرقت می‌کردند.

سرهنگ رضا پاپی پنجشنبه شب اظهار داشت: به دنبال وقوع یک فقره سرقت مسلحانه منزل در بندر امام خمینی (ره) ، تیمی از ماموران پلیس آگاهی برای بررسی موضوع و شناسایی سارقان وارد عمل شدند.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی با کار اطلاعاتی و تخصصی هویت چهار سارق را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضایی در چند عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ماهشهر گفت: سارقان که دارای سوابق متعدد کیفری و سرقت مسلحانه به عنف بودند در تحقیقات اولیه به جرم خود اعتراف و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شدند.

دستگیری سارق زورگیر در اهواز

رئیس پلیس آگاهی خوزستان گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت زورگیری گوشی تلفن همراه درسطح شهرستان اهواز، موضوع به صورت ویژه در دستور کار دایره مبارزه با سرقت به عنف پلیس آگاهی قرار گرفت.

سرهنگ سهراب حسین نژاد افزود: با تلاش شبانه روزی و انجام کار اطلاعاتی، هویت سارق شناسایی و طی عملیات ضربتی در مخفیگاهش دستگیر شد.

وی تصریح کرد: در تحقیقات به عمل آمده، متهم به سرقت‌های متعدد تلفن همراه به صورت زورگیری درسطح شهرستان اهواز اعتراف کرد.

منبع: تابناک
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • رضا ارسالی در

    چرا در شهري كه نزديك به ٢٠پتروشيمي كوچك و بزرگ و بندر بزرگ و راه آهن و كشاورزي هست دزدي اتفاق بيفتد و مردم آن شهر احساس نياز و فقر و كمبود كنند ؟ريشه اين همه بدبختي كجاست؟اشكال را در خودمان بجوييم تا ديگران و نسبت به حل مشكل مردم اقدام بايد كرد -

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه