ارسال به دیگران پرینت

پیشگویی‌های نوستراداموس برای سال ۲۰۲۱ | از حمله زامبی‌ها تا برخورد شهاب سنگ به زمین

بسیاری از ما نوستراداموس را می‌شناسیم، پیشگوی فرانسوی که سالهاست در کانون توجه شایعه پردازان و علاقه‌مندان به پیش بینی‌های عجیب است. اکنون علاقه‌مندان به آثار او معتقدند می‌توان از روی برخی نوشته‌های وی وقایع سال ۲۰۲۱ را پیشگویی کرد و این در حالی است که نوستراداموس در سال ۱۵۶۶ میلادی درگذشته است.

طبق گفته‌های میشل دو نوستراداموس، فیلسوف فرانسوی، شهاب سنگ ها، زامبی‌ها و قحطی‌های ویرانگر جهان را برای سال ۲۰۲۱ در معرض خطر قرار خواهند داد.

بسیاری از طرفداران نوستراداموس معتقدند که وی موفق شده در قرن ۱۶ وقایع قرن‌ها بعد را پیشگویی کند، به نظر می‌رسد پیشگویی‌های وی در مجموعه رباعیات او نهفته اند، برخی از پیشگویی‌های وی درباره انقلاب فرانسه، تولید بمب اتمی و حملات تروریستی ۱۱ سپتامبر بسیار مشهورند.

پیشگویی‌های عجیب نوستراداموس

اکنون، علاقه‌مندان آثار او می‌گویند که نوستراداموس سال ۲۰۲۱ را بسیار سخت و ویرانگرتر از سال ۲۰۲۰ ترسیم کرده است. برای مثال وی در بخشی از نوشته‌های خود به حمله زامبی‌ها اشاره می‌کند. در شعر او می‌خوانیم: «پدران و مادران سرشار از غم‌های بیکران / زنان در سوگ آزار دهنده هیولا‌های فناناپذیر و دنیا به پایان خود می‌رسد.»

در بخشی دیگر، به نظر می‌رسد نوستراداموس به بیماری کرونا اشاره می‌کند، اما می‌نویسد که سال بعد ویرانگرتر خواهد بود و شاید قحطی را به جهانیان تحمیل کند، در حال حاضر، این همه گیری منجر به این شده است که میلیون‌ها آمریکایی برای اولین بار به بانک‌های مواد غذایی مراجعه کنند و سازمان ملل هشدار داده است که عدم امنیت غذایی در سال ۲۰۲۱ مشکل بزرگتری خواهد بود.

افزون بر این‌ها برخی معتقدند نوستراداموس بارش شهاب سنگ‌ها و زلزله‌ای مرگبار در بخش بزرگی از زمین را پیشگویی کرده است، با این حال، مورخان اغلب اشاره می‌کنند که نوشته‌های نوستراداموس به طرز باورنکردنی مبهم هستند و همین مبهم بودن است که باعث جلب توجه و برداشت‌های عجیب و غریب از نوشته‌های وی می‌شود.

 

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه