خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

سه نفر از عاملان درگیری مسلحانه در شهرک غرب دستگیر شدند.

جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ درباره جزئیات درگیری مسلحانه اراذل و اوباش در سعادت‌آباد تهران توضیحاتی داد.

سردار حمید هداوند (جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ) در گفت و گو درباره جزییات درگیری و تیراندازی اراذل و اوباش در محله سعادت آباد تهران گفت: در ساعت ۱۸ مورخه ۷ مرداد، خبری مبنی بر درگیری مسلحانه در سعادت آباد به مأموران پلیس تهران واصل شد.

وی با بیان اینکه با حضور مأموران در محل و بررسی اولیه مشخص شد دو گروه از اراذل و اوباش با دو دستگاه خودروی سوناتا و جک مشکی با سلاح گرم در محدوده فوق درگیر شده و اقدام به تیراندازی کردند، ادامه داد: در پی درگیری مسلحانه اراذل و اوباش دو نفر مصدوم شدند که اراذل یکی را با خود برده و دیگری در بیمارستان تحت درمان است.

جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ از شناسایی تمامی عوامل دخیل در درگیری مسلحانه در سعادت‌آباد خبر داد و گفت: هر ۶ فرد دخیل در درگیری شناسایی شده اند؛ تاکنون سه نفر از عاملین اصلی این درگیری دستگیر شده و تلاش برای دستگیری ۳ نفر دیگر ادامه دارد.

سردار هداوند با تاکید براینکه پلیس به اراذل و اوباش اجازه نمی دهد امنیت و آرامش مردم را به خطر بیندازند، خاطرنشان کرد: تمام نفرات حاضر در درگیری اخیر دارای سوابق کیفری بوده اند و در سال‌های گذشته نیز با همدیگر دعوا داشته اند این افراد ساکن منطقه شهرک غرب نیستند و در منطقه مذکور قرار دعوا گذاشته بودند.

 

منبع: عصر ایران
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • ایرانی ارسالی در

    قوه قضائیه باید دررابطه بااینگونه ارزل واوباش ذره ای کوتاه نیاد مگر مملکت قانون نداره که هر اوباشی بخواهد باصلاح گرم ارامش دیگران را بخطر بندازند اعدام بهترین گزینه است چرا که اینا درست بشونیستند اگر بودند باوجود پرونده های قبلی شرارت که دارند دست بچنین کاری نمیزدند

  • جاسم ارسالی در

    تمام این درگیری زیر سر قاچاقی بزرگی بنام میثم شمس بود.کسی که بزرگترین آشپزخونه شیشه رو تو تهران داره و هر بار که دستگیر میشه با اعمال نفوذ آزاد میشه

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه