ارسال به دیگران پرینت

حریق در مجتمع مسکونی ١٠طبقه در شهرک شهید بهشتی تهران

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حریق در یک مجتمع مسکونی در شهرک شهید بهشتی خبر داد.

سید جلال ملکی در این باره اظهار کرد: ساعت ٠٧:١۴ دقیقه روز جاری یک مورد آتش سوزی در مجتمع مسکونی به سامانه ١٢۵ سازمان آتش نشانی تهران اطلاع داده شد که بلافاصله چهار ایستگاه آتش نشانی به همراه بالابر و نردبان هیدرولیکی، تشک نجات و تجهیزات پشتیبانی به محل حادثه واقع در بزرگراه شهید بابایی اعزام شدند. 

وی ادامه داد: آتش نشانان اولین ایستگاه در مدت زمان چهار دقیقه به محل رسیده و مشاهده کردند حریق در یک واحد حدودا ١٢٠ متری در طبقه هشتم یک ساختمان ١٠ طبقه حریق رخ داده و کاملا شعله ور است. دود غلیظی تمام طبقات را در بر گرفته بود.

ملکی گفت: از آنجایی که ساعت ٧ صبح پیک حضور نفرات در ساختمان بود، ساکنان در معرض شرایط بسیار ناایمنی قرار گرفته بودند که آتش نشانان همزمان با اطفای حریق گرهی از ساکنان را به پشت بام انتقال دادند که از آن وضعیت خطرناک خارج شوند. 

وی افزود:حریق مدت زیادیست خاموش شده نیرو ها در محل تخلیه دود و نفرات و ساکنان هستند. 

ملکی افزود: این حادثه تا کنون مصدوم نداشته است. 

روابط عمومی سازمان اورژانس کشور نیز از اعزام پنج دستگاه آمبولانس و دو دستگاه اتوبوس آمبولانس به محل وقوع این حادثه در شهرک شهید بهشتی خبر داد و اعلام کرد که در این حادثه تا کنون چهار مصدوم به صورت سرپایی درمان شدند و یک نفر به بیمارستان مطهری منتقل شده است.

اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد .

 

منبع: ايسنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه