ارسال به دیگران پرینت

تولد | خداداد عزیزی | مهرداد میناوند

جشن تولد جنجالی خداداد عزیزی | غزال تیزپا ۵۱ ساله شد+ویدئو

خداداد وارد دهه ششم زندگی اش شد.

خداداد عزیزی که در اولین روز تابستان سال 1350 متولد شده، امروز از سوی برخی از پیشکسوتان مشهدی و شاگردان خود در آکادمی‌اش سوپرایز شد؛ چرا که جشن تولدی ویژه با حضور چند چهره خاص برای غزال تیزپای فوتبال آسیا تدارک دیده شده بود.

مهدی قیاسی، اسماعیل شجیع و حسین پاس که همگی جزو پیشکسوتان نامدار فوتبال خراسان هستند و مربی خداداد عزیزی بودند، در این مراسم حضور داشتند و در کنار آن‌ها، چهره‌هایی چون رضا ناصحی و حسین بادامکی از همبازیان سابق خداداد هم در مراسم امروز حضور یافتند

چهره ویژه جشن تولد 51 سالگی خداداد عزیزی، پسرش امیرحسین عزیزی بود؛ او که از سال گذشته در مستطیل سبز فعالیت خود را آغاز کرده و در آکادمی پدرش مشغول به فعالیت است، امیدوار به آن بوده که بتواند پا در مسیر خداداد بگذارد و در سالیان پیش‌رو بتواند در فوتبال ایران چهره شاخصی شود.

IMG_20220624_104051_574

IMG_20220624_104043_885

خداداد عزیزی که از اقدامات پیشکسوتان مشهدی و البته شاگردانش در آکادمی خود سوپرایز شده بود، در حاشیه جشن تولد 51 سالگی، در پاسخ به سوالی پیرامون آینده فوتبالی پسرش و این‌که آیا او موفق خواهد شد، گفت: او یکسال است که فوتبالش را آغاز کرده و من نمی‌توانم نظر خاصی بدهم. رویاهای بزرگی در سر خود دارد و من هم امیدوارم که او بتواند موفق شود.

منبع: ورزش سه
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • ناشناس ارسالی در

   چشم بربری های مشهدی مبارک که ایشان 51ساله شده بمن وتوچه پول گجاست ابن دوره زمانه فقط بعدازخداباید پول رابه شناسی نه چیزدیگراگردورست گفتم یه صلوات بر محمدال محمدبفرس،

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه