ارسال به دیگران پرینت

رئیس بیمارستان طالقانی ارومیه اعلام کرد

شایعه فوت بیش از ۲۳ نفر در بیمارستان طالقانی ارومیه تکذیب شد

رئیس بیمارستان طالقانی ارومیه خبر فوت بیش از ۲۳ نفر از مبتلایان به کرونا طی ۲۴ ساعته گذشته در بیمارستان طالقانی را تکذیب کرد.

ناصر قره باغی امروز ۲۹ مرداد در جمع خبرنگاران با اشاره به شایعه فوت بیش از ۲۳ نفر در ۲۴ ساعت گذشته در بیمارستان طالقانی افزود:طی ساعت گذشته سه نفر در بیمارستان طالقانی به علت درگیری شدید ریوی ناشی از ابتلا به کرونا زیر دستگاه ونتیلاتور فوت شدند و خبر فوت بیش از ۲۰ نفر در این بیمارستان طی ۲۴ ساعت گذشته به علت نامعلوم قویاً تکذیب می‌شود. 

وی با بیان اینکه تعداد افراد مراجعه کننده و بیماران بدحال کرونایی به بیمارستان ها افزایش یافته است، افزود: اغلب تخت های ای سی یو  با بیماران کرونایی که درگیری شدید ریوی دارند، پر است.

قره باغی تصریح کرد: شایع دیگری که در فضای مجازی منتشر شدت مربوط به ابتلا به کرونا بعد از تزریق واکسن است که این خبر نیز هیچ منشا علمی ندارد و دانشمندان برای کنترل اپیدمی رعایت دستورالعمل های بهداشتی، پرهیز از تجمعات و واکسیناسیون را ارایه دادند.

این متخصص عفونی تاکید کرد: شهروندان با خیال راحت و ثبت نام در سامانه سلامت و دریافت پیامک مربوط به زمان و مکان واکسیناسیون به مراکز مربوطه مراجعه کنند و در موعد مقرر واکسن خود را دریافت کنند.

 

منبع: ايسنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه