خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

وزارت بهداشت:

رییس جدید سازمان غذا و دارو، اکنون عضو هیات‌مدیره هیچ شرکتی نیست

مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد که رییس جدید سازمان غذا و دارو در حال حاضر عضو هیات مدیره هیچ شرکتی نیست.

بنا بر اعلام کانال تلگرامی وبدا(وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی)، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: "دکتر بهرام دارایی، رییس جدید سازمان غذا و دارو در حال حاضر عضو هیات مدیره هیچ شرکت دولتی و خصوصی نمی‌باشد و ماه گذشته از شرکت‌های دانش‌بنیان مطرح شده، استعفا داده و خارج گردیده است.

همچنین در این اطلاعیه تاکید شده که "اصولا فعالیت دکتر دارایی به عنوان عضو هیات علمی برای گسترش شرکت‌های دانش‌بنیان در برهه زمانی که هیچ‌گونه مسئولیت دولتی نداشته و در جهت اهداف ذاتی اعضای هیات علمی دانشگاه برای گسترش تولید و فناوری بوده است.

فرآیند استعفا و خروج از این شرکت‌ها بعد از طی مراحل قانونی ثبت شرکت‌ها در روزنامه رسمی به چاپ خواهد رسید و ایشان هیچ‌گونه فعالیت اقتصادی حتی در حد داشتن داروخانه نیز ندارد."

 

منبع: ايسنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • مظلوم ارسالی در

    خوبه تعارض منافع نداشتن یعنی قبل از گرفتن پست از شرکتها خارج بشی و به کسای دیگر واگذار کنی انشاالله وقتی پست رو ازش گرفتن و دارایی های شرکتها چند برابر شد به ایشون بر نمیگرده ، کسانیکه خواب هستنند رو میشه بیدار کرد ولی کسانیکه خودشون رو به خواب زده اند رو نمیشه بیدار کرد
    ،کسایی

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه