ارسال به دیگران پرینت

ادعاهای بی اساس وزیر جنگ رژیم صهیونیستی علیه ایران

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی طی اظهاراتی بی اساس، ایران را مسئول حمله به نفتکش اسرائیلی مرسر استریت دانسته و گفت تل آویو مانع از پیشرفت برنامه هسته ای ایران خواهد شد.

بنی گانتز وزیر جنگ رژیم صهیونیستی طی سخنانی بی اساس، ایران را به حمله علیه نفتکش اسرائیلی در دریای عمان با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین متهم کرده و مدعی شد که تل آویو در صورت نیاز، به تنهایی مانع از برنامه هسته ای ایران و به زعم خود دستیابی به سلاح هسته‌ای جلوگیری خواهد کرد.

بر اساس این گزارش، «بنی گانتز» که به همراه «نفتالی بنت» نخست وزیر رژیم صهیونیستی برای مذاکره با دولت آمریکا در خصوص مساله ایران راهی واشنگتن شده، در ادامه اتهامات بی اساس خود علیه ایران مدعی شد: ارزیابی ما این است که هواپیمای بدون سرنشینی که در حمله به (نفتکش) «مرسر استریت» مورد استفاده قرار گرفته از قلمرو ایران به پرواز در آمده است.

لازم به ذکر است حمله ادعایی به کشتی اسرائیلی مرسر استریت اوایل ماه گذشته در دریای عمان اتفاق افتاد و از همان ابتدا، رژیم صهیونیستی و به دنبال آن آمریکا، انگلیس، رومانی، کانادا و ناتو بدون ارائه هرگونه شواهدی، با استفاده از تعابیر نامطمئنی چون «به احتمال زیاد ایران پشت ماجرا است» یا «در این حمله از یک یا تعداد بیشتری پهپاد استفاده شده است»، انگشت اتهام را به سمت جمهوری اسلامی ایران نشانه گرفتند.

 

منبع: مهر
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه