ارسال به دیگران پرینت

تاکید آیت الله دری نجف آبادی بر رفع مشکلات واحد های تولیدی و حمایت از صاحبان صنایع

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در سفر به شهرستان ساوه در بازدید از چند واحد صنعتی بر رفع مشکلات واحد های تولیدی و حمایت از صاحبان صنایع تاکید کرد.

خبرگزاری میزان- آیت الله دری نجف آبادی در سفر به شهرستان ساوه در بازدید از چند واحد صنعتی گفت: همه در کشور وظیفه داریم از تولیدکنندگان حمایت کنیم. ما در زمینه‌ی اقتصادی وابسته به صادرات نفت هستیم و این یکی از مشکلات اساسی است که نیازمند تغییر مسیر و جلوگیری از صادرات نفت خام دارد و باید همه‌ی نهاد‌های مسئول برای صادرات با ارزش افزوده‌ی بالا و برای توسعه‌ی اشتغال و ثروت مولد برنامه ریزی کنند.

امام جمعه اراک اظهار کرد: سیاست‌های گذشته کاملا کشور را به مصرف کننده‌ی کشور‌های غربی تبدیل کرده و نیاز است که ما در شرایط امروز به عنوان تولید و صادرکننده در دنیا باشیم و در عین حال باید صادرات غیر نفتی خود را بهارزش ۲۰۰ میلیارد دلار در سال افزایش دهیم.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی افزود: بازار صادرات را باید جدی بگیریم و در اقتصاد مقاومتی با توسعه‌ی صادرات و تامین نیاز داخلی، و حمایت جدی و عملی از تولیدکنندگان، به طور جد به چند برابر کردن صادرات سالانه بیاندیشیم.

در این سفر همچنین امام جمعه‌ی اراک از خط تولید لوله‌های بزرگترین پروژه‌ی انتقال گاز از پایانه‌ی نفتی گوره در استان بوشهر به غرب منطقه‌ی جاسک در دریای عمان به عنوان استراتژیک‌ترین پروژه‌ی کشور، به طول ۱۱۰۰ کیلومتر بازدید کرد.

همچنین وی در بدو ورود به ساوه با ضمن حضور در گلزار شهدا و شرکت در جلسه شورای اداری، در ادامه از دو واحد صنعتی دیگر نیز بازدید کرد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه