ارسال به دیگران پرینت

شناسایی سه باند گوشی قاپی در سطح شهر تهران

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از انهدام سه باند موبایل قاپی خبر داد و گفت: سارقان تا کنون به ۱۷۰ فقره سرقت اعتراف کرده‌اند.

سردار «علیرضا لطفی» با اشاره به اینکه اوایل آبان امسال کارآگاهان اداره هجدهم مبارزه با سرقت با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی موفق به شناسایی سه باند گوشی قاپی در سطح شهر تهران شدند، افزود: اعضای باند اول، به صورت دونفره سوار بر موتورسیکلت در خیابان‌های شرق تهران پرسه زده و با شناسایی افرادی که در حال گفت و گو با تلفن همراهشان داخل خودرو بودند، سراغ آن‌ها رفته و در فرضتی مناسب گوشی‌های تلفن همراه آن‌ها را می‌قاپیدندو دو باند دیگر که آن‌ها نیز هر کدام به صورت دو نفره بودند، با پرسه زنی در محدوده مرکزی پایتخت و انتخاب سوژه‌هایشان که اغلب پیاده رو و مراکز خرید بودند، در فرصتی مناسب به سراغ آن‌ها رفته و گوشی‌های تلفن همراه مالباختگان را به سرقت می‌بردند. 

وی ادامه داد: در تحقیقات صورت گرفته از سوی کارآگاهان اداره هجدهم پلیس آگاهی پایتخت، تحقیقات برای دستگیری اعضای این سه باند آغاز و پس از هماهنگی‌های قضایی و با انجام اقدامات ویژه پلیسی، مخفیگاه اعضای این باندها که به صورت جداگانه فعالیت داشتند شناسایی شدوکارآگاهان پلیس در سه عملیات جداگانه، اعضای این سه باند را دستگیر کردند. 

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ بیان داشت: در بازرسی از مخفیگاه‌های این متهمان، چندین قبضه سلاح سرد (چاقو) و ۵ دستگاه گوشی مسروقه کشف و ضبط شد. 

سردار لطفی در پایان با اشاره به اینکه ۶ متهم دستگیر شده در مجموع به ۱۷۰ فقره سرقت گوشی قاپی اعتراف کرده و تا کنون ۱۵۰مالباخته تا کنون شناسایی شده اند، گفت: متهمان با صدور قرار قانونی جهت ادامه تحقیقات تکمیلی در اختیار کارآگاهان اداره هجدهم پلیس آگاهی قرار گرفتند.

 

منبع: عصر ایران
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه