ارسال به دیگران پرینت

جهانپور: دادستانی به اظهارات تبریزیان رسیدگی کند

جهانپور گفت: این روی ماجرا مشخصا و از آنجا که سلامت از حقوق عامه است و رفتار این فرد و اطرافیانش مشخصا علیه سلامت عمومی و حقوق عامه است قاعدتا فارغ از پیگیری‌های وزارت بهداشت و دانشگاه‌های علوم پزشکی مدعی العموم و دادستانی ویژه روحانیت از جنبه دفاع از حقوق عامه می‌توانند موضوع را پیگیری کنند.

کیانوش جهانپور، مدیر روابط عمومی وزارت بهداشت، در واکنش به تلاش‌های برخی افراد مبنی بر واکسن گریزی در لباس روحانیت گفت: مواضع جاهلانه و خرافی این فرد به افکار عمومی آسیب رسانده و مدت هاست به وجهه روحانیت و حوزه‌های علمیه آسیب جدی زده است.

به گزارش فارس، وی افزود: متاسفانه او و برخی اطرافیانش که علنا بر خلاف قانون دخالت غیر مجاز در امر درمان دارند به رغم پیگیری‌های حقوقی همچنان به رفتار‌های ضدقانونی و خلاف جریان سلامت عمومی جامعه ادامه می‌دهند.

جهانپور تاکید کرد: اگر چه عده دیگر با ژست روشنفکری و به نحو دیگری بی واهمه در مورد واکسیناسیون کووید ۱۹ هراس ایجاد کردند، اما نباید در لباس روحانیت و به نام مراکز علمی مانند حوزه‌های علمیه این رفتار‌ها انجام شود.

جهانپور ادامه داد: این روی ماجرا مشخصا و از آنجا که سلامت از حقوق عامه است و رفتار این فرد و اطرافیانش مشخصا علیه سلامت عمومی و حقوق عامه است قاعدتا فارغ از پیگیری‌های وزارت بهداشت و دانشگاه‌های علوم پزشکی مدعی العموم و دادستانی ویژه روحانیت از جنبه دفاع از حقوق عامه می‌توانند موضوع را پیگیری کنند.

سخنگوی سازمان غذا و دارو تصریح کرد: در ابتدای این ماجرا، نیاز به طرح شکایت از سوی وزارت بهداشت، دانشگاه‌های علوم پزشکی و هر نهاد عمومی دیگر نیست.

 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه