ارسال به دیگران پرینت

حواشی جلسه اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال و سرمربی این تیم

سرمربی استقلال عصر امروز برای شرکت در جلسه وارد باشگاه شد تا در خصوص وضعیت تیم در فصل نقل و انتقالات، تمدید قرارداد بازیکنان و همچنین جذب بازیکن جدید به بحث و تبادل نظر بپردازند.

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال عصر امروز برای شرکت در جلسه وارد باشگاه استقلال شد تا در خصوص وضعیت تیم در فصل نقل و انتقالات، تمدید قرارداد بازیکنان و همچنین جذب بازیکن جدید به بحث و تبادل نظر بپردازند.

به همین خاطر تعدادی از هواداران و همچنین اصحاب رسانه حتی پیش از ظهر، مقابل دفتر باشگاه استقلال حاضر شدند.

 ورود مجیدی دقایقی پیش از ساعت ۱۷ امروز با شعارهای حمایتی هواداران و‌ همچنین شعار علیه احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال همراه شد.

حواشی جلسه اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال و سرمربی این تیم

پس از این، نیروی انتطامی در محل حاضر شد و تجمع کنندگان را پراکنده کرد اما اصرار برخی هواداران برای حضور مقابل ساختمان باشگاه باعث انتقال تعدادی از آن‌ها و همچنین برخی از خبرنگاران به کلانتری محل شد.

در این شرایط، فرهاد مجیدی با اتمام جلسه از باشگاه خارج شد و بدون گفت‌وگو با خبرنگاران برای شرح خروجی این جلسه محل را ترک کرد. پس از او پرویز مظلومی نیز از ساختمان باشگاه خارج شد و در پاسخ به این سوال درخصوص خروجی و نتیجه این جلسه اعلام کرد که جلسه مثبتی بود و مدیرعامل باشگاه توضیحات کافی را خواهد داد.

با این حال به خاطر شرایط به وجود آمده، خبرنگاران موفق به گفت‌وگو با هیچ‌کدام از مسئولان تیم و باشگاه استقلال نشدند.

منبع: افکارنیوز
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه