ارسال به دیگران پرینت

استقلال | دو سخن متناقض درمورد میلیچ

در حالی که سرمربی استقلال می گوید میلیچ با این تیم فسخ کرده اما سخنگوی باشگاه درباره بازگشت این بازیکن در نیم فصل دوم سخن می گوید.

بعد از تمرین روز چهارشنبه استقلال محمود فکری در جمع هواداران این تیم حاضر شد و درباره مباحث مختلف با آن ها صحبت کرد. یکی از موضوعات مربوط به بازگشت میلیچ بود که فکری اعلام کرد او به دلیل اینکه مطالباتش پرداخت نشده فسخ کرده است.

اما نکته جالب توجه این است که حجت نظری سخنگوی باشگاه استقلال در اظهارنظری گفت: فکری برای میلیچ اعلام نیاز کرده و امیدواریم بازگشت او در نیم فصل دوم به استقلال کمک کند.

اما نکته جالب توجه این است که اگر هروویه میلیچ قراردادش را با استقلال فسخ کرده باشد به دلیل ممنوعیت ورود خارجی ها او دیگر نمی تواند با استقلال قرارداد امضا کند.

حجت نظری گفت: مبلغ ۵۰ هزار دلار که مدیریت وقت باشگاه در زمان بازی های آسیایی قصد داشت با خود ببرد تا امورات جاری را انجام دهد و در فرودگاه ضبط شد برای آقای میلیچ کنار گذاشته بودیم تا مقدمات بازگشتش به ایران فراهم شود و  این ۵۰هزار دلار الان دراختیار باشگاه است.

این دو سخن متناقض کمتر از ۲۴ ساعت منتشر شده و در حالی که سرمربی تیم می گوید میلیچ فسخ کرده سخنگوی استقلال نظر دیگری دارد. شخص میلیچ هم با انتشار استوری هایی دائم از علاقه اش به بازگشت سخن می گوید؛ هرچند که انتشار یک عکس از فرهاد مجیدی می تواند نظر محمود فکری را برگرداند!

میلیچ که رابطه خیلی خوبی با سرمربی استقلال نداشت حالا با استوری ثابت کرد که مشکل او علاوه بر دستمزد، اختلاف نظر با فکری است که همین علامت سوال درباره اینکه آیا واقعا فکری به دنبال بازگرداندن میلیچ هست یانه را به همراه دارد.

 

منبع: خبر آنلاین
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه