ارسال به دیگران پرینت

حسن روشن | سال ۱۳۵۲ وقتی ۶ گل از پرسپولیس خوردیم، آن‌ها جای خوشحالی طرف ما آمدند و دلداری دادند

روشن، پیشکسوت باشگاه استقلال درباره کری‌خوانی عجیب بازیکنان استقلال و پرسپولیس برای یکدیگر گفت: زمانی که در دربی سال 52 تیم تاج 6 گل خورد، بازیکنان حریف خوشحالی و بپر، بپر نکردند و به سمت بازیکنان ما آمدند که اشک می‌ریختند. فردای همان روز صاحب باشگاه دسته گل تبریک فرستاد. زمانی هم که استقلال قهرمان آسیا شد، پرسپولیسی‌ها برای تقدیر به فرودگاه آمده بودند اما الان می‌بینیم بازیکنان استقلال و پرسپولیس برای یکدیگر کری می‌خوانند.

حسن روشن، درباره عدم موفقیت تیم‌های ایرانی برای قهرمانی در آسیا اظهار داشت: چندین سال است که به هر دری می‌زنیم تا قهرمان شویم اما شکست می‌خوریم و برمی‌گردیم. با این مشکلاتی که برای تیم‌‌های ایرانی وجود دارد، چه انتظاری باید داشته باشیم.

وی افزود: تیمی مثل استقلال برای سفر به قطر پول نداشت. به خاطر دارم مدیرعامل وقت به همراه معاون و یک بازیکن چون پول نداشتند به قطر بروند از یکی از دوستانم در نمایشگاه ماشین دنبال قرض کردن دلار بودند. با این شرایط درست است تیمی به قهرمانی برسد؟

پیشکسوت فوتبال ایران خاطرنشان کرد: پرسپولیس چهار دوره متوالی است که قهرمان ایران می‌شود، چرا قهرمان آسیا نمی‌شود؟  رقابت تیم‌های ایرانی مثل رقابت ماشین‌های تولید داخل با ماشین‌های خارجی است. آیا این خودروها از نظر کیفیت قابل مقایسه هستند؟

روشن درباره کری‌خوانی عجیب بازیکنان استقلال و پرسپولیس برای یکدیگر گفت: زمانی که در دربی سال 52 تیم تاج 6 گل خورد، بازیکنان حریف خوشحالی و بپر، بپر نکردند و به سمت بازیکنان ما آمدند که اشک می‌ریختند. فردای همان روز صاحب باشگاه دسته گل تبریک فرستاد. زمانی هم که استقلال قهرمان آسیا شد، پرسپولیسی‌ها برای تقدیر به فرودگاه آمده بودند اما الان می‌بینیم بازیکنان استقلال و پرسپولیس برای یکدیگر کری می‌خوانند.

 

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
 • محمد ارسالی در

  کاش عزیزان استقلالی جوان آقای روشن را الگو قرار دهند

 • علی بخشیانی ارسالی در

  بی معرفت این دفعه که استقلال ششتا زد شما چرا دسته گل نبردین

 • فروید ارسالی در

  قابل توجه اونایی که هنوز نتیجه شش تایی رو قبول ندارن و میگن دروغه

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

  دیدگاه

  توسعه