ارسال به دیگران پرینت

پیراهن پله در حراجی تورین ۳۰ هزار یورو فروخته شد

پیراهن پله،‌ اسطوره برزیلی فوتبال جهان در جریان یک حراجی در شهر تورین ایتالیا به مبلغ ۳۰ هزار یورو فروخته شد. پله این پیراهن را در آخرین بازی خود برای تیم ملی برزیل به تن کرده بود.

۵۵آنلاین :

پیراهن شماره ۱۰ که اسطوره برزیلی فوتبال جهان برای آخرین بار ژوئیه سال ۱۹۷۱ در جریان مسابقه تیم ملی کشورش با یوگسلاوی سابق در استادیوم مارکانای شهر ریودوژانیرو به تن کرده بود در حراجی پوشاک و وسایل ورزشی شهر تورین متقاضیان زیادی داشت و در نهایت به قیمت ۳۰ هزار یورو به فروش رسید.

این حراجی را شرکت ایتالیایی بولافی در تورین تدارک دیده بود که روز پنجشنبه در این شهر برگزار شد و نقطه اوج آن فروش پیراهن اسطوره فوتبال جهان بود.

از دیگر لحظات برجسته این حراجی همچنین می‌توان به فروش پیراهن زرد فاتح مسابقات دوچرخه‌سواری «تور دو فرانس» در سال ۱۹۵۲ اشاره کرد که بر تن فائوستو کوپی،‌ رکاب‌زن نامدار ایتالیایی رفته بود.

پیراهن پله در حراجی تورین ۳۰ هزار یورو فروخته شد

در این حراجی همچنین یک پیراهن آبی‌رنگ و کمیاب باشگاه یوونتوس که لوچانو سپینوسی،‌ اسطوره سابق فوتبال ایتالیا سال ۱۹۷۱ آن‌ها در فینال اینتر-سیتیز فیرز کاپ (مسابقاتی که بعدها تبدیل به جام یوفا و سپس لیگ اروپا شد) به تن کرده بود به قیمت ۹ هزار و چهارصد یورو به فروش رسید.

فروش پیراهن شماره ۱۰ دیه‌گو مارادونا در باشگاه ناپولی به قیمت ۷ هزار و پانصد یورو و نیز چوب بیسبالی که مایکل جردن، اسطوره بسکتبال آمریکا در معدود تجربه خود در این ورزش از آن استفاده کرده بود به قیمت ۴۲۵ یورو از جمله دیگر بخش‌های جذاب حراجی ورزشی شهر تورین بود.

منبع : اکوفارس
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

نظرسنجی

آیا شما در انتخابات مجلس شرکت می کنید ؟
نتیجه نظرسنجی