ارسال به دیگران پرینت

تمدید قرارداد سرمربی تیم ملی بسکتبال تا المپیک ۲۰۲۰

فدراسیون بسکتبال قرارداد همکاری با مهران شاهین‌طبع را تا زمان المپیک ۲۰۲۰ توکیو و حضور تیم ملی در این بازی‌ها تمدید خواهد کرد.

۵۵آنلاین :

تیم ملی بسکتبال ایران با هدایت مهران شاهین‌طبع، از حضور در جام‌جهانی به عنوان میدان اصلی این رشته برای توزیع ۷ سهمیه المپیک، صاحب مجوز حضور در المپیک ۲۰۲۰ توکیو شد.

بسکتبال ایران مجوز حضور در جام‌جهانی که برای نخستین‌بار با شیوه جدید و با حضور تیم‌های استرالیا و نیوزلند در قالب ۶ پنجره انتخابی رفت و برگشت برگزار شد را با مهران شاهین‌طبع به دست آورد.

همکاری مهران شاهین‌طبع با فدراسیون بسکتبال، همزمان با دوره فعلی مدیریت این فدراسیون آغاز شد. وی از پنجره دوم انتخابی جام‌جهانی، هدایت تیم ملی را بر عهده گرفت.

به گفته رامین طباطبایی رئیس فدراسیون بسکتبال، قرارداد این فدراسیون با مهران شاهین‌طبع پایان شهریور ماه تمام می‌شود اما این قرارداد برای مدت یک سال و تا المپیک ۲۰۲۰ توکیو تمدید خواهد شد.

رامین طباطبایی با اعلام این خبر گفت: تصمیم‌گیری بر آن است که تیم ملی بسکتبال، بدون تغییر سرمربی در المپیک حاضر شود؛ این تیم با هدایت مهران شاهین‌طبع، ابتدا مجوز جام‌جهانی را به دست آورد، سپس از حضور در این رویداد به عنوان بهترین و تنها تیم آسیایی، صاحب مجوز المپیک شد. قطعاً بسکتبال ایران با هدایت شاهین‌طبع می‌تواند در المپیک نیز حضور قابل توجه داشته باشد.

وی تصریح کرد: تصمیم فدراسیون برای تمدید قرارداد، صرفاً در رابطه با شخص مهران شاهین‌طبع به عنوان سرمربی تیم ملی در مورد سایر اعضای کادر فنی، تصمیم‌گیری برای ادامه همکاری با خود وی است.

رئیس فدراسیون بسکتبال تأکید کرد: در مورد دیگر اعضای کادر فنی و اینکه با نفرات فعلی ادامه همکاری داده شود یا افراد جدیدی اضافه شوند، تابع پیشنهادات مهران شاهین‌طبع است.

منبع : مهر
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران میخوانند:

    دیدگاه