ارسال به دیگران پرینت

اظهارنظر هنرمندان درباره ودی آلن سینمای ایران

نام حسین محب اهری همواره یادآور خاطرات فراوانی در عرصه تئاتر سینما و تلویزیون برای مخاطبان هنر است.

اظهارنظر هنرمندان درباره ودی آلن سینمای ایران

۵۵آنلاین :

حسین محب اهری بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون چند سالی است که با بیماری سرطان دست و پنجه نرم می‌کند. اما در این روزها قرار است وی عمل پیوند مغز استخوان انجام دهد تا شرایطش بهبود پیدا کند و به بهانه یادآوری بازی و سابقه فعالیت‌های این بازیگر گفتگویی را انجام دادیم که در ادامه می‌خوانید. محمد کدخدایی: مهربانی محب اهری زبانزد همه است
در حدود 35 سال است که با حسین محب اهری رفاقت دارم و در این مدت کارهای فراوانی را باهم انجام داده‌ایم. محب اهری روحیه بسیار لطیفی دارد و مهربانی وی زبانزد همه است.امیدوار هستم که سلامتی خود را به دست آورد و به کارهای هنری بپردازد.
مهدی میامی:محب اهری ودی آلن سینمای ایران است
به نظر من حسین محب اهری ودی آلن سینمای ایران است. چند وقت پیش نوشته‌ای از وی خواندم که بسیار جذاب و گیرا بود و اگر تبدیل به فیلم شود یکی از شاهکارهای سینمای ایران ساخته خواهد شد. سرمایه گذار و فیلم سازان باید بیشتر به ایده‌های افرادی همچون حسین محب اهری توجه کنند. به هرحال من یقین دارم که محب اهری با این روحیه بالا بیماری را شکست خواهد داد و بازهم شاهد درخشش وی در هنرهای نمایشی خواهیم بود. امیدوارم شرایط برای حضور من در این دو عرصه فراهم شود.
منبع : باشگاه خبرنگاران
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی