ارسال به دیگران پرینت

روحانی: فضای مجازی بسیاری از مفاسد را از بین برده است

رییس جمهوری با تاکید بر این که فضای مجازی زندگی را سهل و آسان کرده و فعالیت‌ها را سرعت بخشیده و بسیاری از مفاسد را از بین برده است، تاکید کرد: زندگی مردم امروز باید بر مبنای شرایط نوین جهانی بنیانگذاری شود.

حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری روز سه شنبه در آیین رونمایی از سامانه‌های توسعه دولت الکترونیک، با تشریح مجموعه فعالیت های انجام گرفته در این زمینه در دولت تدبیر و امید، افزود: امروز برای دولت و ملت بزرگ ایران به خاطر مصوباتی که در اجرای فناوری‌های اطلاعات داشتیم روز مبارکی بود این بیستمین جلسه ای بود که به طور مرتب  این مساله را دنبال می کنیم. زندگی مردم باید برمبنای شرایط نوین جهانی بنیانگذاری شود.

وی ادامه داد: مردم در دولت یازدهم و دوازدهم شاهد بودند که بسیاری از فعالیت‌ها و کارهایی که قبلا انجام می‌گرفت امروز با یک موبایل ساده ای که در اختیار هست اعم از همه فعالیت های بانکی ، مالی ، پولی و رد و بدل ها از طریق سامانه الکترونیک انجام می گیرد.

روحانی اظهار داشت: امروز شرایطی فراهم شده که مردم بسیاری از خدمات را از طریق فناوری اطلاعات به راحتی دریافت می کنند. اگر خودرویی را نیاز دارند که او را به جایی برساند از طریق همین سامانه های الکترونیک وارد شود و خدمات بگیرد. اگر صنایع دستی را انجام داده از طریق این سامانه‌ها می تواند بفروش برساند.

رئیس جمهوری در عین حال تاکید کرد:‌زندگی مردم امروز کاملا متحول شده و شرایط قبلی و سنتی دیگر نیست چراکه با تلاش این دولت، هوشمند سازی دامنه بسیاری وسیع تری را به خود گرفته و فعالانه به پیش می رود.

 

منبع: ایرنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه