ارسال به دیگران پرینت

الکسی ناوالنی | پوتین: قصر کنار دریای سیاه برای من نیست

چند روز پیش تیم الکسی ناوالنی فیلمی از یک قصر بسیار باشکوه و بزرگ در کرانه دریای سیاه منتشر کرد و گفت این قصر به ولادیمیر پوتین رییس جمهور روسیه تعلق دارد. حالا پوتین ضمن رد این ادعا گفته این قصر نه مال او است و نه به خانواده‌اش تعلق دارد.

رییس جمهور روسیه ادعای یکی از مخالفان سرسخت خود در مورد تملک یک قصر را رد کرد.

به گزارش رویترز، چند روز پیش تیم الکسی ناوالنی فیلمی از یک قصر بسیار باشکوه و بزرگ در کرانه دریای سیاه منتشر کرد و گفت این قصر به ولادیمیر پوتین رییس جمهور روسیه تعلق دارد. حالا پوتین ضمن رد این ادعا گفته این قصر نه مال او است و نه به خانواده‌اش تعلق دارد.

فیلمی که تیم ناوالنی از این قصر تهیه کرده ۸۶ میلیون بار در یوتیوب دیده شده است. ناوالنی مدعی است منابع مالی ملک عظیمی که برای ولادیمیر پوتین ساخته شده است از محل بزرگترین رشوه تاریخ تامین شده است.

گفته شده هزینه ساخت این ملک ۱/۳۷ میلیارد دلار بوده است. ناوالنی که برای درمان حمله شیمیایی و مسمومیت خود به آلمان منتقل شده بود هفته پیش در بدو ورود به روسیه دستگیر شد. ناوالنی می‌گوید این قصر در شهر تفریحی گلندژیک و به دست دوستان پوتین برای او ساخته شده است. ناوالنی در این فیلم می‌گوید: کشوری دیگر در داخل روسیه است و در این کشور تزاری ابدی بر تخت نشسته است. پوتین

 

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه