ارسال به دیگران پرینت

پرسپولیس از ۲ فرصت ۳ گل زد|پنالتی نگرفتن برای ما قانون فیفا است!

سرمربی تیم فوتبال گل گهر بعد از باخت این تیم مقابل پرسپولیس گفت: پنالتی ما مقابل پرسپولیس گرفته نشد و انگار این موضوع یکی از قوانین جدید فیفا برای گل گهر است!

 تیم فوتبال پرسپولیس امروز چهارشنبه در هفته بیست و پنجم لیگ برتر موفق شد با نتیجه ۳ بر یک تیم گل گهر را شکست بدهد.

امیر قلعه نویی سرمربی گل گهر در پایان این مسابقه در گفتگوی تلویزیونی، گفت: به پرسپولیس و فوتبال تبریک می گویم. بازی خوبی بود و چهار گل داشت اما حق ما باخت نبود. در شرایطی که بازی ۲ بر یک بود، خوب بازی می‌کردیم. به گفته خیلی‌ها، صحنه خطای ما در این مسابقه، داخل محوطه جریمه پرسپولیس بود. این رفتار با تیم شهرستانی که ۳۰۰ هزار نفر جمعیت دارد خوب نبود.

سرمربی گل گهر تاکید کرد: پرسپولیس به جز توپی که به تیرک دروازه ما زد، دو توپ آورد و سه گل زد! ضمن اینکه گل نخست ما روی اشتباه بچگانه دفاع راستمان رقم خورد که مرتکب پنالتی شد.

قلعه نویی از عملکرد داوران لیگ برتر هم انتقاد کرد و گفت: داریم از اشتباهات سهوی داوری اذیت می‌شویم. این فصل بالای ۱۵ امتیاز به خاطر اشتباهات داوری از گل گهر گرفته‌اند. فیفا ۱۰ قانون جدید گذاشته است که انگار یک قانون آن پنالتی نگرفتن برای گل گهر است که در هیچ شرایطی نباید پنالتی گرفت.

سرمربی گل گهر همچنین در نشست خبری بعد از بازی در جمع خبرنگاران، گفت: یکی به داد ما برسد. گناه که نکرده ایم. می آییم فوتبال خوب بازی می کنیم ولی روی اشتباهات فردی گل می خوریم. پنالتی ما را هم نمی گیرند. هفته های متوالی است که با ما این کار را می کنند. به گفته کارشناسان که خیلی از آنها «هوای» داوران را دارند، بیش از ۱۰ پنالتی ما گرفته نشده است. مقابل استقلال، پدیده و پرسپولیس در سه هفته اخیر این اتفاق افتاده است.

قلعه نویی ادامه داد: به هر کسی می گوییم، همه می گویند «چشم» و «سخت نگیرید». ما تا مرز سکته می رویم ولی آقایان می گویند سخت نگیرید. می خواهم کلمه ای بگویم که شاید خوشایند نباشد. داریم اذیت می شویم.

سرمربی گل گهر درباره خطای بازیکن پرسپولیس و صحنه مشکوک به پنالتی، گفت: فیلمبردار ما به صورت آنلاین فیلم صحنه را فرستاد. آن خطا یک متر داخل محوطه جریمه پرسپولیس بود. آن موقع، نتیجه بازی ۲ بر یک بود. خورشیدی داور بازی می گوید من -صحنه را- اینطور دیدم. نمی دانم  چرا توپهای ما را همیشه اینطور می بیند.

قلعه نویی با بیان اینکه پنالتی پرسپولیس صد درصد درست بود، گفت: ولی مشابه آن خطا را برای ما نگرفتند. این جزو همان ۱۰ قانون جدید فیفا است که قرار است به فدراسیون ایران اعلام کند که گل گهر پنالتی ندارد!

وی در خصوص شرایط جدول تاکید کرد: روزی که سرمربی گل گهر شدم، گفتم دنبال تیمی هستیم که ثبات داشته باشد ولی یکسری مسائل مثل اشتباهات فردی روی گل هایی که می خوریم، کمر ما را می شکند. ما باخته ایم ولی یکی از بازی های قشنگ لیگ بود. بازی های خوبی انجام می دهیم. شاید یک بچه ۱۴ ساله آن اشتباه را جلوی پرسپولیس انجام ندهد (خطای پنالتی به پرسپولیس ندهد). امروز حامد لک دروازه بان پرسپولیس بهترین بازیکن زمین بود. اگر توپهای ما وارد دروازه می شد، شاید نتیجه ۴ بر ۳ به سود گل گهر می شد. روز خوب حامد بود و چند توپ صد درصد گرفت. پرسپولیس دو توپ آورد و سه گل زد.

سرمربی گل گهر در خصوص تمدید قراردادش با این باشگاه تصریح کرد: فعلا یک توافق کرده ایم. باید جلو برویم و ببینیم چه می شود. مسئولان گل گهر اگر سه سال بمانند، این باشگاه قطب ورزش می شود بخصوص فوتبال؛ چه من در این تیم باشم چه من نباشم.

قلعه نویی درباره مشکلات گل گهر در خط دروازه و ضربه ای که به این تیم وارد شده است، اظهار کرد: این اتفاقات برای همه بازیکنان بزرگ دنیا رخ می دهد.علیرضا حقیقی خوب تمرین می کند و شرایط خوبی دارد ولی امسال، آن سالی که از او انتظار داشتیم نیست. امیدواریم در بازی های آینده او و بشاگردی خوب کار کنند.

سرمربی گل گهر در پایان از صحبت درباره وضعیت دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی خودداری کرد و گفت: برای تیم ملی آرزوی موفقیت می کنم. این تیم شایسته صعود به جام جهانی است. دعا کنیم این تیم برای اولین بار در جام جهانی صعود کند. تیم ملی در ۵۰ متر رو به جلو بازیکنان با کیفیتی دارد.

 

منبع: مهر
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه