ارسال به دیگران پرینت

کارخانه صدر فولاد تا یک ماه آینده افتتاح می‌شود

خرم‌آباد- رئیس کل دادگستری لرستان گفت: کارخانه صدر فولاد تا یک ماه آینده افتتاح می‌شود.

محمد رزم امروز چهارشنبه در حاشیه بازدید از کارخانه صدر فولاد گفت: کارخانه صدر فولاد ظرف یک ماه آینده از طریق بخش خصوصی فعالیت خود را از سر می‌گیرد.

کارخانه صدر فولاد تا یک ماه آینده افتتاح می‌شود

وی عنوان کرد: بر اساس برنامه تدوین شده ستاد بزرگداشت هفته قوه قضائیه و در راستای اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری و حمایت از تولید همچنین اجرای شعار راهبردی سال یعنی پشتیبانی و حمایت از تولید، حمایت‌ها و موانع زدایی بازدید از صدر فولاد انجام شد.

رئیس کل دادگستری لرستان گفت: این کارخانه یکی از بهترین واحدهای تولیدی ذوب آهن و میلگرد است که در اوج فعالیت ۲۴۰ نفر اشتغال زایی داشته است.

کارخانه صدر فولاد تا یک ماه آینده افتتاح می‌شود

رزم افزود: عدم تأمین سرمایه در گردش به مبلغ ۱۵۰ میلیارد تومان از دلایل تعطیلی کارخانه صدر فولاد بوده و به دلیل دیون و بدهی، این واحد از دریافت تسهیلات شده است.

وی گفت: با جلساتی که در ستاد تسهیل استانداری در رابطه با این واحد برگزار کرده است، امیدواریم این واحد ظرف یک ماه آینده فعالیت خود را از سر گیرد.

رئیس کل دادگستری لرستان بیان کرد: شرکت صدر فولاد یک ماه دیگر از طریق حق العمل کاری پیمانکار بخش خصوصی فعالیت خود را شروع می‌کند و در غیر این صورت افرادی از بخش خصوصی سرمایه در گردش مورد نیاز را به عنوان سهامدار در این کارخانه تأمین خواهند کرد.

اجرای طرح توسعه کارخانه

قدرت‌الله ترابی‌نژاد فرماندار شهرستان دوره چگنی نیز در این بازدید ضمن تبریک هفته قوه قضائیه به دستگاه قضائی استان اظهار کرد: امروز توفیقی شد تا به همراه ریاست محترم کل دادگستری استان لرستان و معاونین ایشان از این کارخانه بازدید داشته باشیم.

کارخانه صدر فولاد تا یک ماه آینده افتتاح می‌شود

وی با بیان اینکه حدود سه هفته است که به صورت شبانه‌روز پیگیر رفع مشکلات و موانع راه اندازی این واحد تولیدی هستیم، افزود: در این راستا جلسات متعددی در شهرستان چگنی و مرکز استان برگزار شده که نهایتاً با سرمایه‌گذار خارجی و داخلی در حال رایزنی هستیم تا در آینده نزدیک فعال شود.

ترابی‌نژاد به طرح توسعه این کارخانه نیز اشاره کرد و گفت: اگر این واحد طی ماه‌های آینده، راه‌اندازی شود قطعاً طرح توسعه آن نیز پیگیری می‌شود که در ادامه منجر به ۱۵۰۰ نفر اشتغال‌زایی خواهد شد.

فرماندار چگنی ادامه داد: این مهم در دستور کار سرمایه‌گذار است و امیدواریم مدیرعامل کارخانه و تمامی دست‌اندرکاران تلاش کنند تا این واحد راه‌اندازی و مشکل کارگران آن که بیکار شده‌اند، حل شود.

 

منبع: مهر
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه