ارسال به دیگران پرینت

بازی با پرسپولیس در نیمه دوم سخت شد/ دو گل شبیه به هم خوردیم!

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: پرسپولیس در نیمه دوم بهتر بازی کرد و سه امتیاز را گرفت.

 مجتبی حسینی پس از شکست دو بر یک ذوب آهن اصفهان مقابل پرسپولیس در دیدار معوقه هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال گفت: بازی خیلی سختی بود. با توجه به دو هفته پرفشاری که داشتیم سه بازی با تیم‌هایی مثل استقلال و پرسپولیس بازی کردیم. در نیمه اول پرفشار بازی کردیم، در نیمه دوم حریف فشار آورد ولی ما توانستیم بازی را کنترل کنیم اما آنها با دو تعویض بازیکنانی را آوردند که در محوطه جریمه بسیار توانمند هستند و به گل هم رسیدند.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان افزود: نیمه دوم بازی خوبی برای ما نبود. در دقایق آخر سعی کردیم با بازی مستقیم فشار بیاوریم که نتوانستیم. بازیکنان در این دو هفته فشار زیادی را تحمل کردند و امیدوارم بتوانیم در ادامه راه موفق شویم. پرسپولیس با دو تعویضی که انجام داد به گل رسیدند. نیمه دوم برای ما خوب نبود و بازی سخت شد.

حسینی درباره عملکرد پرسپولیس تاکید کرد: آنها از داشته‌های خود به خوبی استفاده کردند و برد را هم به آنها تبریک می‌گویم. امیدواریم در ادامه راه بتوانیم نتایج بهتری بگیریم.

وی در پایان گفت: دو گل شبیه به هم خوردیم. خیلی جالب است که روی این موضوع هم کار کردیم. انتظار دو بازیکن خط حمله را داشتیم. می‌دانستیم آنها اضافه می‌شوند. خط دفاعی ما بازیکنان مقابل خود در پرسپولیس را گم کردند. متأسفانه دو گل شبیه به هم خوردیم.

 

منبع: مهر
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه