خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

امکان ثبت نام مشروط از داوطلبان عضویت در شوراهای روستا فراهم شد

کرمانشاه- دبیر ستاد انتخابات استان کرمانشاه گفت: امکان ثبت نام مشروط از داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی روستا فراهم شد.

جلیل بالایی شامگاه امروز  اظهار کرد: با توافق ستاد انتخابات کشور و هیأت عالی نظارت امکان ثبت نام مشروط از داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی روستا که موفق به دریافت گواهی عدم سوءپیشینه نشدند، فراهم شد.

وی افزود: مشکل عدم تهیه گواهی عدم سوءپیشینه با اخذ تعهد مبنی بر اینکه داوطلبان حداکثر تا تاریخ ۱۶ اردیبهشت این گواهی را اخذ کرده و به بخشداری ارائه می‌کنند، حل شده است.

دبیر ستاد انتخابات استان کرمانشاه گفت: افرادی که گواهی عدم سوءپیشینه را در موعد مقرر ارائه نکنند، به دلیل نقض پرونده از فهرست داوطلبان حذف خواهند شد.

بالایی با اشاره به استقبال خوب داوطلبان تصریح کرد: تا پایان وقت اداری روز دوم ثبت نام، تعداد یک هزار و ۸۷۷ نفر موفق به ثبت نام در انتخابات شوراهای اسلامی روستا و تیره‌های عشایری در استان کرمانشاه شدند.

وی آخرین فرصت ثبت نام در انتخابات شوراهای اسلامی روستا و تیره‌های عشایری را ساعت ۱۸ روز یکشنبه ۲۲ فروردین ماه اعلام کرد و گفت: داوطلبان نباید ثبت نام خود را به روزهای پایانی موکول کنند.

دبیر ستاد انتخابات استان کرمانشاه عملکرد شورای اسلامی روستاها را موفق ارزیابی کرد و افزود: شورای اسلامی روستاها مصداق خادمان بی‌منت و مدافعان حقوق مردم برای توسعه روستاها هستند.

 

منبع: مهر
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه